0 oy
1,520 göst.
Aile kategorisinde (72 puan) tarafından
Pazara gittik eşimle ürün alırken kadın tezgahın sahibi dedi ki abi ben seni nereden tanıyorum siman hiç yabancı gelmiyor pazarcı mısın sen Ben dedim Hayır eşim sanayici sonra eşime bir daha sordu Ne iş yapıyorsun diye eşim sanayiciyim dedi siman hiç yabancı gelmiyor seni görmüş gibiyim tanıyor gibiyim dedi Ben de hiç oralı olmadım Ürünlerimi aldım normal bir şekilde sonra da dedi ki ıban'ımı at dedi parayı eşim attı sonra dedi ki ıban'ım kayıtlı kalsın Bir dahaki geldiğinde direkt atarsın Sizce bundan kötü bir şey çıkarmalı mıyım

35 Cevaplar

+8 oy
(1,573 puan) tarafından
yürümemiş koşmamış uçmuş abla tanıdık çıksa üstüne atlayacak bır hava sezdim tövbe estağfurullah 
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum laf olsun yeter ki sohbet edelim vs diye uğraşmış
(3,183 puan) tarafından
İlgi cekme ye calışmış kız sonra iban dan at demiş ne alaka silme bşa arkadsın dedigi gibi iban kısmına telefon numarasını yazar yollar
(7,447 puan) tarafından
Eşinin yazması gerekiyor ıbana ama açıklama kısmına kız para vs gönderse kız kesin yazardı
(48,713 puan) tarafından
kac yilin yangini varsa içinde uçmuş cidden ☺️
(1,573 puan) tarafından
Aynen ıkbalcım :)
-Reklam-
+5 oy
(1,538 puan) tarafından
Pazarda iban ne alaka 
(2,704 puan) tarafından
Yani pos cihazı okey de iban ne ya bi de kaydetmeli filan yani :))
(1,538 puan) tarafından
Bilemedim maksadım post sahibinin aklını karıştırmak deil ama deişik geldi diye sordum
(6,233 puan) tarafından
Bizim buranın pazarları da öyle Artık insanlar hesabında para oluyor ya genelde diyorlar IBAN numaramı göstereyim işte onu at ücreti falan sebzecisinden tutun kıyafetçisine varana kadar Mesela bir ürüne bakıyorsun diyorsun ki parayı çekip geleyim öyle alayım Aa yok yok diyor benim hesaba atabilirsiniz Pazarcılar da gelişmiş
(3,693 puan) tarafından
Aynen eşimde genelde ibanla atıyor artık
(1,538 puan) tarafından
Bilmiyordum valla kız bizim burda denk gelmedim hiç öyle
+1 oy
(736 puan) tarafından
Bekarkwn ayni olayi bende yasadim restoranda babanenemle yemek yedik sonra kasaya gittim adam ucretini aldi dediki sizi biyerden taniyorum instgramdan takip ettihim birisiiniz dedi bende ben sizi tanimiyorum oyle olsa bilirdim dedim sonra adam aklima takildi isim soy isminizi soylermisiniz bakacam dedi bende saf daha 17 yasindayim verdim eve giderken adamdan istek geldi ****** ****** mesaj atmis bide sinir oldum engelledim evliymis bide gavat dusun yani senin esine düm düz yasaklik yapmis o kadin yollu belliki ibani kaydet demeside bu isi parayla yapiyo demekki o yoldan cikmis ben olsaydim okadar sakin kalmazdim nerden taniyacaksin ne münasebet hadi ordan karistiriyosun kac kisi taniyosan derdim valla tutamazdim ben kendimi
0 oy
tarafından

İban açıklamasına telefon numarasını yazabilir :D Allah ım bilemedim 

(3,183 puan) tarafından
Olur valla
tarafından
Böyle düşünmek istemiyorum bir hemcinsim hakkında ama artık kadınkae cidden erkeklerden beter hale geldi
(7,447 puan) tarafından
Ay olabilir ya açıklama kısmına
tarafından
Dimi dimi eskiden olsa posta gülerdim ama şimdiki zaman hiç iyi bir zaman değil aklıma binbir türlü şey gelirdi benim de
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
tarafından
Kız ne cıkarcaksın bundan, sanayıcıymıs kocan ordan tanıyodur ne var bunda
tarafından
Bencede ya . Ne var bunda
0 oy
(1,820 puan) tarafından
Yani normal bi diyalog.. benim eşimde genelde ıbana atarak alışveriş yapar pazarda.. olabilir insan insana benzer benzetmiştir
(72 puan) tarafından
Dimi yani bende öyle düşndm
(1,820 puan) tarafından
Yorumlarda genelde herkes altından bişey çıkarmış ama ne bileyim bana normal geldi .. kocandanda şüphe duymazsan gayet normal bir konuşma:)) benim eşimin pazardan alışveriş yaptığı sadece 1 kişi var ona gider herşeyi orda n alır sonra ıban dan atar hesabına..
Gecen LCW da bi çalışan da benim eşime dedi ben sizi biyerden tanıyorum felan dedi eşimde olabilir insn insana benzer ama ben sizi tanıyamadım dedi . Babam sanayide çalışıyor acaba ordamı gördüm sizi dedi kız eşime. Olabilir dedi eşim sonra kız kusura bakmayın oyaladım sizi dedi işinin başına döndü.
Ha ben böyle birşeyi asla yabancı bir erkeğe yapmam benzetsemde o bende kalır yani ama yapan yapıyor işte. Eşime bakarım ben tepkisine cevaplarına sadece
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Ordan bile mesaj yazarak ulaşabilir canım para atıp . neden IBAN kayıtlı kalıyormuş sinir oldum
(72 puan) tarafından
Ciddimisin öyle bişey yaparsa yırtarım
(1,137 puan) tarafından
Canım para gönderip açıklama kısmına yazabilir seni çok beğendim numaranı alabilirmiyim falan yada adına bakmıştır
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Önemli olan eşin ne dedi
(72 puan) tarafından
Eşim efendi gibi cevap verdi geçti canm
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Yani ne diyelim ki terbiyesizlik bekar adam kalmadı sanki evlilere yürüyorlar 
(72 puan) tarafından
Ya gerçekten tanyosan içinde tut ne soruyon bende sinir oldum ya
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Hiç pazarciya ibandan para atmayann bizz kız ne alaka nerde yaşıyorsun o kadar gelişmiş bı yere ☺️☺️☺️☺️☺️
(72 puan) tarafından
Antalya canm
(15,827 puan) tarafından
Valla canimm hiç öyle alışveriş etmedikte hadi attı diyelimm kayıtlı kalsın demesi tuhaff bilemedim şimdi
0 oy
(6,000 puan) tarafından
Benzetmiş olmasında birşey yok da ibanı kaydetmesinde bir bit yeniği var bence 
0 oy
(3,183 puan) tarafından
İsim soy isimden eşini sosyal medyadan takip eder dikkatli ol
0 oy
tarafından

Yuh yuh yuh yani kadın resmen senin yanında yürümüş ayy Allah'ım benim yanımda kocama böyle yapacak tezgahın üstünden kadına ucardim direkt ne ayaksın diye:D

0 oy
(3,568 puan) tarafından
Ben bu tarz insanlardan rahatsiz oluyorum ya benzettiysen benzettin sen bir calisansin herkesle samimiyet kurma cabalari cok itici oluyor kadin erkek fark etmez isin neyse onu yap bu ozellikle kadinlarda var bi de kasiyerler pazarcilar satis personelleri hep boyle bi yakinlik kurma kakara kikiri derdinde bu kadar dusmemeli kadinlar niyeti ne olursa olsun bana gore hos durmayan ciddiyetsiz tavirlar
0 oy
(319 puan) tarafından
Valla bnada tuhaf geldi 
0 oy
(210 puan) tarafından
Ben direk kötü düşünürdüm başka anlamda sorduğunu yani orda ben cevap veriyorm hala dönüp eşime soracak ben yokmuşum gibi eşimle konuşmaya çalışacak direk tepkimi koyarım bide pazarda IBANla alışverişi ilk defa duydum daha önce ıbana at diyen bi pazarcı denk gelmedim. 
0 oy
(119,460 puan) tarafından
sosyete pazari kart geciyo demekki ibanida kapmis valla enisteye yurumus diycemde bu parasutle atlama olmus
0 oy
(21 puan) tarafından
Ibana at diyerek ismini öğrenmeye çalışmış gibi geldi niye iban yani nakit yokmuydu
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Bence biraz dengesiz bı arkadaş tanısan bile ben seni nerden tanıyorum demezsin... Gereksiz şekilde muhabbet kurmaya çalışan patavatsız tiplerden...Eşinizi değil ama o kızı yanlış anlayın.Bidaha esinizi o tezgaha götürmeyin 
(72 puan) tarafından
Asla götürmycem tabiki
0 oy
(7,627 puan) tarafından
İban neyin nesi pazarda senin yerinde olsam bende huylanırdım .

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 144 göst.
0 oy
34 cevap 1,177 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 438 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 291 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

380,979 soru

11,405,710 cevap

34,943 kullanıcı

...