0 oy
136 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (60 puan) tarafından
Kizlar ocakta hiç dogurmadim sizce kaç takım alsam bebeğe yeterli gelir sonuçta 4 ay filan kış oluyor ??

10 Cevaplar

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Benimde doğum ocakta nasip olursa bende burda durayım :)
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Örgü yelek ceket patik al hastane çıkışınjda kalın al baddaniyesini falan 

Hiç takım yoksa elinde 4  5 takım al zıbınları uzun kollu al 
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Valla evde kısa kollu giydirdim evin ısısı önemli sabit 24 derece de tuttum ayaklarına dikkat ettim gazı olmasın diye o kadar 
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Surekli yikaniyor zaten uzerine orgu yelek felanda giydirirsin 
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(696 puan) tarafından
4 5 tane yelek yelekler büyük olsada olur hatta daha güzel olur. Alt üst takım 10 taneye yakın vardı yinede yetiremedim desem yalan olmaz. Kaka sızıyor kusuyor işiyor terliyor ben çok sık depiştirdim üst baş o yüzden az alırsan sen bunalırsın yıka kurula giydir iş çıkıyor. Çok olursa daha takımı var diyorsun çamaşırı birikiyor hepsi bir yıkanıyor hepsi bir kuruyor. Vallahi ben kışın çamaşır yıkamaktan nefret ediyorum kurumuyor çünkü
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım  daha önceki çocuğum eylülde olmuştu kişlik takım çok almıştım bunda dedim dahami az alsam çabuk yaz gelir diye düşünüyorum ama söylediginde mantıklı kışın zor kuruyor birde bebek kıyafeti az oluyor sürekli yıkamak problem biraz fazla alayım o zaman
(696 puan) tarafından
Beni nisanda doğum yaptım haziranın ortasına kadar yaz gelmedi bir türlü hep uzun giydirdim mevsimlerde çok değişken kış geç geliyor geç çıkıyor artık
(60 puan) tarafından
Sende haklısın canım bağzi evlerde geç ısınıyor teşekkür ederim canım yorumun için
0 oy
(1,573 puan) tarafından

6 zıbınlı alttan cıtcıtlı badili pantolonlu takım

6 ayaklı tulum

6 tane de normal takım vardı alt ust ayrı 

zıbın 20 tane vardı belkı 10 uzun kol 5 kısa 5 sıfır kol 

10 tane falan corap vardı yenidogan eldiven giymedi ellerıne de gecırıyordum ben :)

örgü yelek patik zaten olmazsa olmaz doluydu ince penye  yeleklererden 3 tane vardı bırde ıkı takım orgu alt ust kazak ve alt pıjamamız vardı sıcacık tutardı bunları cok gıydırmıstım :)

(60 puan) tarafından
5 li takım 3 tane aldım 10 tane 3 aylık altlı üstlü takım aldım 10 tane zıbın aldım yarısi kısa kollu yarısi yarım kollu 3 tane tek alt pijama 2 ince kundak 3 kalın battaniye birkaç yelek ve çoraplar aldimda dedim acaba abarttimmi 1 tanede tulum var birde yenidoğan uzun kollu zıbın çarşı pazar gezerken görünce dayanamayıp alıyorum dedim acaba bu aldıklarım yetermi yoksa doğuma kadar birkaç parça daha alsammi
0 oy
(395 puan) tarafından
Ben subatta doğum yaptım canım uzun kollu zibinlari bol bol al hastane çıkışında kalın olsun battaniye de iki tane olsun biri kirlenir bişey olur değişimi kullanırsın 
(60 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(997 puan) tarafından
Ben geçen sene ocakta doğum yaptım toplam 14 takım aldım hastaneye 5,6 takım götürdüm 
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(326 puan) tarafından
Örgü yelekler kurtarıyo kuzum benim kızımın 4 takımı vardı zaten patikler yelekler kirleniyor
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(321 puan) tarafından
Ocağın başında doğum yapmıştım.  Alt üst takım uzun kollu zibin  tulum zaten ilk aylar pek battaniye içinde kundak olduğu için örgü şeyler giyitmedim yanmasin diye pamuklu uzun kollu zibin altına ayaklı alt . Bunun üzerinede gene pamuk bi takım daha.  Yani iki kat giyitiyodum bide kundak yapiyodum nohut battaniye ye.  Tamamanen kundaktan çıkana kadar örgü giyitmedim . O zaman sobali evdeydik çok şükür oğlum hiç hasta olmamıştı nezle dahi olmadı.  Çok sicakta tutmadim usutmedimde
(60 puan) tarafından
Şimdi evler kaloriferli ya çok soğuk olmuyor ama ilk başlarda bende biraz kundak yaparım diye düşünüyorum diğer oğlumda fazla yapamadım gerçi çok hareketliydi ne yapıp edip kolları dışarı çıkartıyordu :) bunda da bakalım en sağlıklısı kundakta bebeğe bağlı biraz örgü kazak filan yapmam zaten hazır yelek tarzı aldım bir iki kaynana 'yaparsa bilmiyorumda kazak çok kullanışlı gelmiyor bana yorumun için çok teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 159 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
6 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 261 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 254 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (808 puan) tarafından soruldu

379,769 soru

11,368,636 cevap

34,850 kullanıcı

...