0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (321 puan) tarafından
23 yaşında bekar kız diye post açmıştım okuyan hatırlar.  Halamin 45 yaşında ki çocuklu oğlu ile evlenecekler demiştim.  Son gelişme ile geldim.  Halamla oğlu ayrı evlerde kalıyorlardi.  Kız kuzenime kaçmış çoktan bize dememişler haftalardır imam nikahlı halde yaşıyorlarmis. Bize resim filan atıp bunu isticez dediklerinde dahi kız aslında ordaymis gizlemisler. Böyle karmaşık bi hal aldı ortalık sulaleden gizliyolar . Düğün dernek olmucak resmi nikahı ne yaparlar bilmem . Çocuklarında kimini halam evinde bakiyomus gibini de gelin . 

2 Cevaplar

0 oy
(345 puan) tarafından
Gelinde zeka geriliği falan olabilir adam kandırmış olabilir, yazık kıza
(321 puan) tarafından
Halam çok iyi diyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kizin  adı Kübra  emine mi bizmde  uzaktan  akraba kacms  Allah akıl versin 
tarafından
Kiz acikti  çocuk  kaptrmsti  suan  nedir bilmiyorum  sari  sacalri  var uzun  disleri  sigara  içiyor tipsz  sekilsz  birsey  gozleri  guzldi
(321 puan) tarafından
Disini görmedim:D
Tebessum ediyodu resimde güzel görünüyor sacini görmedim zayıf yüzlü mavi gözlü açık tenliydi
(2,704 puan) tarafından
:))) bombelere gel. Hep dusunurdum ayni olayi yasayan iki kisi burada denk gelse nasil olur diye. Ayni kisiyse cok değişik olacak.
(321 puan) tarafından
Olay yeri neresi hiranurunannesi kız nere kaçmış şehir neresi
tarafından
Kiz kactgni bilmiyorum ki adamla nikah sizdi adamda kovmsailsnin yana gidemz yine birinn yana gitti kesin

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 275 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 447 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,683 puan) tarafından soruldu
+1 oy
89 cevap 1,707 göst.