0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Yarın yıllık ızne cıkıyoruz :) Izmıre gıdıyoruz yaRabbıme bın sukurrr, valızler camasırlar ütü zart zort derken, yolluk aha bu saate kaldı :) anam ben bır cocugun esyalarını ayarlarken belım bukuldu sız nasıl 2-3 cocugun esyalarını ıhtıyaclarını aynı anda dusunup hareket edebılıyosunuz :)

12 Cevaplar

0 oy
(105 puan) tarafından
Ne sen sor ne biz söyleyelim:))
tarafından
Bak hala kafamda oyunu aldım mı buyunu aldım mı ceket koydum mu don kac tane koydum dıye donuyo :D
(105 puan) tarafından
Ay çok zor işler kız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beninkiler buyuk ikisine diyormki hadi herkes ihtiyaclarini ve giyeceklerini getirsin diyorumbirde bakiyorumki yola dusmusuz
tarafından
Ahh buyutseydım hayırlısıylaaa kızçemııı, yardım da ederdı annesıneee
tarafından
Buyur buyur merak etme
0 oy
(2,320 puan) tarafından
Alısıyoruz :) .... Kolay gelsın   ... Poğaça daha oyı olurdu uzun yola kesınlılle poğaça hem mıde suyunu alıyor hem mıde çabuk ogutuyor ıatıfayı en asagı cekıyor... Tecrübe konuşuyor 
tarafından
Aysenur kusmuyoz bız ya :D kusturcan mı sen bızı

Kuzum kaseye zeytınyagı tuz koyuyorum karıstırıyorum azıcıkta su, boreklerın onune arkasına fırcayla yedırıyorum, kızartma kadar guzel olmuyo bak onu dıyım ama buda çıtır oluyo
(2,320 puan) tarafından
Haaa ıyı ama bebegın ısı bellı olmaz yanına al bence poşet dnndnd
tarafından
Kusmuyo kardesım bız hep cıkıyoz ulen yarın kusarsa belan olucam şom agızlı senı :D
(2,320 puan) tarafından
Tamam yarın yazacagım sana jdjdjd manzaradan anlık at
(1,766 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım denicem
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Otomatiğe bağladık artık :))
tarafından
Dur bakalım ben neye baglıcam :D
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Ben çok severim valiz hazırlamayı hele de tatil içinse :d aslaa gözümde büyümez tatil dönüşü gözümde büyür de büyür ama:) hayırlı yolculuklar iyi tatiller şimdiden
(7,444 puan) tarafından
Ay bu ben :))
tarafından
Benımde valız gozumde buyumuyor asla valla ama gocebe gıbı annemden kayınvalıdeye kayınvalıdeden babamlara babamlardan oraya buraya gocebe gıbıyız bızzz
(6,165 puan) tarafından
Memlekete gidince bende öyleyim bedbah ordan oraya mekik örüyorum,gitmesende olmuyo can sağlığı olsun napalım
0 oy
(1,447 puan) tarafından

Gitmekten vazgecıyoruz :D şaka kız gezme oldumu hastalansaktan gidiyoruz :D esya toplarken mafoluyoz bide eve dönünce onları yıka as topla ütüle kendıme gelemıyom bi hafta

tarafından
O eve donunce olusan 3 posta camasır benı mahvedıyo ya, bır de aıleyı bırakıp donmek…
0 oy
(119,231 puan) tarafından
uuyyy sen bizim halimizi gorcen  ☺️kuzeye extra plastik siseler giderken ayri gelirken ayri dert iyi tatiller
tarafından
Sızın yol daha da uzun sevda :D yolluk dayanmaz sızee
yapmadimki birden yola ciktik salatalik.domates elma ekmek falan bisiler koydum gerisini benzinliklerden aldik idare ettik
tarafından
Sızınkı tam tarlacı ısı olmus yalnız :D bızde bı yolda durur burger yaparız benımkı artık pattes yer koftesını vermıyorum :D
biktim uzun yoldan yaa arabaya binesim yok ☺️
0 oy
tarafından
Valla ben de o kadar açım ki buralara da gönderrrr eline sağlık ❤️
tarafından
Aynı şey benim eşim için de geçerli biliyor musunuz :D eşimde İzmir’de doğmuş büyümüş ama kımlık Konya kesinlikle kabul edilmiyor :D
tarafından
Ay bısmıllah aynı köy cıkmasın bunlar nerelı eşin :D
tarafından
Doğanhisarlı sizinki
tarafından
Beyşehir benımkı :) pekı ızmırde nerde buyumus konyalılar genelde gultepede oluyor da :)
tarafından
Torbalı da büyümüş :)
0 oy
(12,574 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım ☺️ iyi yolculuklar şimdiden 
tarafından
Sagol kuzum, nasıl gıdıyor hamılelıkkk
(12,574 puan) tarafından
Şükür sorunsuz geçiyor bu sefer de ☺️ kiz la zaman nasıl geçiyor anlamıyorum:)
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Kolay gelsin :) ben bi yere gideceksem 2-3 gün önceden başlıyorum valiz hazırlamaya, yoksa mümkün değil yetiştiremem :) 
tarafından
Ben 2-3 gun onceden baslasam kızım 8 kez valızı bosaltır tekrar doldurur :D
0 oy
(12,490 puan) tarafından

Sırf bu yüzden Bi yere gitmek istemiyorum

2 çocuğun eşyaları benimkiler kafam allak bullak oluyor 
tarafından
Sor bak kendıme don almıs mıyım az once aklıma geldı, kızıma havuz patıgı bıle koydum ahsbs
(12,490 puan) tarafından
Ahahaha don önemli bacım unutma sjsjsjsjsj
0 oy
(7,276 puan) tarafından

Yap bıtane yaşa ve gör:D hayırlı yolculuklar canım kazasız belasız inşallah ❤❤❤

(7,276 puan) tarafından
Ben ikinci çocuk anlamında dedim kız :D hahhaha

Olsun ikinci ha oldu ha doğacak 4 e girer :D jsjjs
tarafından
Ha oldu ha olacak demeyelım de abshbs ben burdakıler gıbı ıgne delıgınden hamıle kalamam belkı ahsbsb
(7,276 puan) tarafından
Hahhaha :D sevdiğim için dalgaya alıyorum seni haa yanlıö anlama balım,❤❤ herşey gönlünüzce olsun inşallah❤❤
tarafından
Yok kız samımı ınsanları ben yanlıs anlamam, samımıyetsızlerın de ıyı dedıklerının bıle altında bısey ararım :) aminnn fatma bu kadar dedın gelıp bakcan artık cocugaaa
(7,276 puan) tarafından
Hahah :D gelirim bakarım kız nolcakkk

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 704 göst.
19 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
9 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Visalilal (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
0 oy
12 cevap 393 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,373 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...