0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde (1,127 puan) tarafından

Kızlar ben ilk başta çok almak istedm ama eşim ömürlük bisey olsn dedi. Sonra ben buna baktm ve cok pahalıya mal oluyor. 10 bini buluyor. Ne dersinz. Sizce montessori yatak kullanışlı mi

image

13 Cevaplar

+1 oy
(78 puan) tarafından
Ablam cocuklarina bu şekil baza aldı pişman oldu.Bir ay içinde başkasına satri.Çünkü çocukların battaniyesi yorganı sürekli yere düşüyordu.bir ara çocuk da düştü. Kenarda korumalık olanlardan al çocuk döne döne uyusun içinde.
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Biz baza aldık canım bu kadar pahalı değildi ama bütçenize bağlı diyelim 
0 oy
tarafından
Ben ıkea hermes aldım daha kurmadık ama, onerırım
0 oy
tarafından

Kız ben gardrop, iki yatak ve montessori yatağı bu fiyata aldım. Pahalıymış. Yatak ölçüsü 90*190 bi de yavrulu yatak. Alttan çıkan yatakta aynı ölçüde. Çatısı var. Ama sökülebiliyor. Büyüdüğünde çıkartıcam. Şu an 14 aylık kendini yataktan atıyor diye aldık kenarları korumalıklı daha güvenli. Şu ana kadar memnunuz. 

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Evet Montessori yataklar kullanışlı canım 
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Kullanıyorum altı iki geniş çekmeceli. Bence kullanışlı 
0 oy
(12,732 puan) tarafından
Memnunuz bızde ☺️
0 oy
(92 puan) tarafından
Bence bu cok pahalı canım ben yere sıfır montesori aldim cokta memnunum düştü etti derdi yok kapisi yoktu evde de kullanmadigim bebek kapisi vardi onu taktim cok rahatim 2.5 yasinda suan uyaniyor sesleniyor gidip aliyorum. Kaç yasinda seninki kucukse ben olsam almam aklim kalir düşer diye bence 6 7 yasindan once guvenli degil bu yataklar
0 oy
(197 puan) tarafından
Montessori yatak aldım hem de 120*200 ölçülerinde büyüyünce de rahat rahat yatsın diye 16 aylıkken ayırdım odasını döne döne rahat rahat uyuyor benim de kafam rahat düşecek diye endişe duymuyorum şimdi 22 aylık bazen uyanınca kendi kalkıp yanıma geliyor kolayca yatağına girip çıkabiliyor ben çok memnunum 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Montessori yatak biz kullanıyoruz. 

Özel yaptırdık. Netten alıcaktık ama güvenemedim kötü yorumlarda vardı. Marangoza yaptırdı eşim hem çok sağlam tam istediğimiz gibi oldu hemde çok uyguna geldi çokta rahat . Tavsiye ederim zaten ölçüleri tek kişilik yatak ölçüsü uzunca süre kullanırlar
0 oy
(9,657 puan) tarafından
Çilek gereksiz pahalı git mağazadan normal baza al daha iyi bende çilek düşünmüştüm vazgeçtim birde yatak harç oluyor yatak prasıda veriyorsun ayrıyettn 
0 oy
tarafından
Montessori yataklari hic sevmiyorum altini tenizlemek cok zor olur bende kizlarima cilektenbi oda takimi begendim esim gelsim onu alacaz benimkinin alti biraz daha acik 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Evet kullanışmı montesoriler ama bende ömürlük alma taraftarıyım bizde bu takımın beşiğini aldık 2.5 yaşında halen onda yatıyor 4 yaşına kadar falan yatar çünkü yan tarafı çıkıyor divan gibi oluyor. Bende büyüdüğünde 5 yaşındayken baza alıcam yani uzun gitsin ömürlük olsun tabiki ama daha uygun bazalar var tabi onları araştır istersen vivensede falan

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 106 göst.
30 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yagmuresilam (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
5 cevap 183 göst.
0 oy
5 cevap 122 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu

381,242 soru

11,413,456 cevap

34,959 kullanıcı

...