0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (867 puan) tarafından
Kizlar dün aktardan biraz biraz chia ve keten tohumu aldım aynı zamanda diyetteyim. Bu aralar biraz yavaş gidiyor sanırım kilolar destek amaçlı aldım biraz internetten baktım nasıl tüketilir ama aranızda kullanan vardır diye sizlere sormak istedim nasıl kullanmalıyım bu ikisini kilo vermek amaçlı şimdiden teşekkür ederimmm

5 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Keten tohumu daha az tuketmelisin günde bir çay kasigi ama chia biraz daha hafif ona gore onu da ben sabah aç karnına kahvaltıyı ertelemek için bir tatlı kaşığı chia yarimdan az limon bir bardak ılık suda üç dk demlerdim onlar şişiyor zaten onu içerdim baya tok tutardı ketenide salatalara falan sonra omletin içine bir çay kaşığını gecmeyeye bak canm
(867 puan) tarafından
Aaa omlet mi harika fikir tamam yarın kahvaltima ekleyeyim
(2,443 puan) tarafından
Çok güzel kız chali omlet keten tohumlu omlet ben sürekli yapardm bide bunlar sağlıklı kilo verdiriyor yağdan yakıyor ben 8.5 kilo verdim ama çoğu yagdandi belliydide hamile kaldım 3.5 aydır ne bulduysam yedim 1.5 kilo kadar aldım almadım yağı vermeye bak birden yüklenip kasları yorma
-Reklam-
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Bende almayı düşünüyorum nasıl kullanılır acaba şurada bekleyim keten tohumu küncünün siya olanimiydi
(6,139 puan) tarafından
O çörek otu. Keten tohumu kahverengi susamdan biraz daha büyük
(2,052 puan) tarafından
Hee tamm canm çok sağol
0 oy
(321 puan) tarafından
Chia tohumunu ben öğlenleri yoğurt ile yiyorum 3 4 kaşık yoğurt limon bide bu tohumu karıştırıp öyle tüketiyorum baya tok tutuyor tek kullanimlik şekilde durunun var paket halinde onu alıyorum bi kutuda 10 adet kullan atlik halde ambalaj halinde
0 oy
(625 puan) tarafından
Chia puding güzel oluyor. Keten tohumu da salatalara, yoğurda
0 oy
(6,139 puan) tarafından
Chia tohumlu pudingller yapabilirsin internette çok güzel tarifler var. Keten tohumunu da salatanıza atabilirsiniz. Yulaf yiyorsanız içine koyabilirsiniz ama çok abartmayın yemeyi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde .SU. (5,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
5 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,778 cevap

34,978 kullanıcı

...