0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından

Yüzümde hep sivilce çıkar eskiden o kadr yoktu bu yıl hep çıktı ama son 3 -4 aydır baya çıktı adet zamanı olsun baya çıkıyor yüzümü hep temizler yıkarım makyajla aslada yatmam neyse cildiye gittim 3 krem verdi kullandım daha çok çıktı 

Ve kim görse yüzün niye bu kadr kötü diyor bende doktor krem vermiş kullanıyorum deyince eee doktor demiyor mu nedeni nedir falan diye soruluyor cidden doktora diyorum hocam eskiden yoktu acaba hormonlarda sorun olabilir mi arkadasimda öyle olmuştu test falan verdi akciğer iltihabı vardı ama bu doktor yüzüme normaldir ergenlikte dedi krem verdi 20 yaşındayım suanki hiç bir ergende yok sivilce bir bende var ama çok var 

Yüzümün suanki halini atmak istemiyorum mideniz bulanır cidden eşim gelince yüzümü kapaiyotum hep oda geçiyorum ((

image

9 Cevaplar

0 oy
(6,526 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım baska bir doktora git istersen alerjik reaksiyon falan göstermiş olabilir kremler 
(347 puan) tarafından
Malesef burda bir cildiye tek var devlet Hastanesi'nde özel de diyor 250 fiş ama kan falan alınsa 600-700 bulur şuan o kadr elimde yok gideyim de
(113 puan) tarafından
Eğer istersen kan testi derse doktor hangileriyse yazarsa sağlık ocağında da yaptırabilirsin sonucunu doktora götürürsün. Özelde test için o kadar para vermene gerek kalmaz.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hametan iyi kremdir diğerlerini bilmiyorum bı duzenli kullan belki gecer
(347 puan) tarafından
Kullandım 1 aydır bitmiş durumda tekrar gitcem randevu aldım yüzüm daha kötü oldu buray foto atacaktım kimsenin midesi bulanmasini istemem
0 oy
(1,342 puan) tarafından
Başka bir doktora git kremle geçmiyor sivilce roacutane iste
0 oy
tarafından
2 hfta kullan sabah akşam geçmezse başka doktora git
(347 puan) tarafından
Kullandım 1 aydır krem bitmiş durumda tekrar aynı doktora randevu aldım keşke başkası olsa giderdim
0 oy
(608 puan) tarafından
Canım öncelikle sakin ol yumurtalıklarına baktır polikistik over kisti olabilir sende eğerr o varsa ciddi derece sivilcelenme ve yüzde leke yapıyor 
(347 puan) tarafından
Pki bu testleri vermem için ne yapmam gerekiyor doktora kan değerine baktırmak istiyorum hormonda sorun olabilir dedim hayır dedi bakmıyor işte bende hangi doktora gidip sizin dediğiniz testleri verebilirim
(608 puan) tarafından
Kadın doğuma gidiceksiniz ilk önce yumurtalıklarına bakıcak eğer polikst over kistiniz varsa kadın doğum size kitle ilgili ilaçlar veriyor ve kistiniz düzelidkçe yüzünüzde düzeliyor aynı zamanda bu kesin leşirse cildiye ye gidip söyleyin yüz losyonları verecektir yüz derinizin iltihabı ve akne izlerinin atılması için
0 oy
(625 puan) tarafından
Benimde yuzum cok kotuydu 25 yasında falandım sanki ergenliğe yeni gırmıs gıbı doktora gittim Bi kac krem verdi Bı faydası olmadı bide sabun verdi sabah ogle aksam yıkıyodum kremleri kullanmadım makyaj yapmadım Baska hıc bısey surmedim sadece sabunla gectı 
0 oy
(5,069 puan) tarafından
Dahiliye ye gitsen değerlerine bakarlar aslinda
0 oy
(3,525 puan) tarafından
Ben tre diye Bi krem kullanmıştım ondan sonra sivilcelerim yatisti 
0 oy
(2,703 puan) tarafından
İcten tedavi. Senin yuzun piril piril olsa da o enfeksiyon deri altinda duruyo olacakti. Cilt duzeltmek uzun bi surec. Doktorun ailerjik bi reaksiyon demediyse icten kurutuyo demektir cildin enfeksiyonu kusuyo demektir bu bence uzun vadede iyi bisey simdilik seni kotu etkilese de. Hametan ve clindoxyl iyidir cunku

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melis... (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
0 oy
1 cevap 87 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu

384,743 soru

11,508,701 cevap

35,165 kullanıcı

...