0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Merhaba arkadaşlar, 14 haziranda doğum yaptım 23 temmuzda kırkım çıktı, 11 ağustosta adet oldum özür dileyerek söylüyorum geri çekilmeyle eşimle birliktelik oldu çok korkuyorum bu şekilde hamile kalan var mı aranızda inşallah yoktur doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum kullanma diyor sen korun diyorum onada yok sorsanız çok bilgili havalarında ne yapacağımı şaşırdım. Boğazım ağrıyor ondan mı yoksa psikolojik olarak mı bilmiyorum biraz önce kustum.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(13,099 puan) tarafından

Yeni evliyken 2 yıl öyle korunduk bıraktık kızım doğdu kızım doğduktan sorma da öyle devam ettik ama nasıl oldu anlamadık hamile kaldım oğlum 1.5 yaşında :)

tarafından
Doğumdan sonra 2 kez birliktelik oldu inşallah yoktur psikolojiktir benimki
(13,099 puan) tarafından
İnşallah yoktur ama şansa bırakmayın
Oldu mu oluyor
tarafından
Teşekkür ederim birkaç yöntemi aynı anda kullanmak gerekiyor
(13,099 puan) tarafından
Prezervatif + geri çekilme 2 çocuğum var riske gerek yok
Çocuklarım arasında 25 ay var zaman geliyor çok zorlanıyorum birde senin daha çok çok ufak
tarafından
Oğlum 18 aylık kızım 2 aylık eşim geri kafalı olunca böyle oluyor anlayış sıfır çocuklarla ilgilenme sıfır
-Reklam-
0 oy
(283 puan) tarafından
Bizde o şekilde korunuyoruz valla çok korkuyorum 
tarafından
Eşimle bu yüzden sürekli tartışma içindeyiz inşallah bişey olmaz deyip duruyor kızım daha 2 aylık çocuğu değil kendini düşünüyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 137 göst.
28 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
0 oy
8 cevap 174 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Hazall (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 371 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,323 puan) tarafından soruldu