0 oy
44 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (461 puan) tarafından
Hanımlar merhaba, ben iki normal doğum yaptım ilkinde ilk adet 11 ay sonra gördüm, ikincide 13 aylıkken bebeğim kontrole gittim 1 aylık hamileydim yani hiç adet olmadan hamile kalmıştım. Bebeğim sağlıksız çıktı düşük tehlikesi geçirdim iğne fitil kullandım çok stresli zamanlardan geçtim emziriyordum da sonra bebeğimin kalbi durmuş gelişimi geriden geliyordu 9 hafta olması gerekirken 7+5 te kalbi durmuş ve kürtaj oldum 15 temmuzda 1 ay ara ara kanama leke oldu 16 Ağustos yani kürtajdan 31 gün sonra adet oldum ilk bı kaç gün kahverengi leke geldi sonra kana döndü ama hiç yoğun bir kanama yoktu ve et parçaları da yoktu. Böyle boyle 10 güne yakın adetim bitti 26 ağustosta 31 ağustosta kontrole gittim doktor herşey güzel dedi sıkıntı yok rahimin temiz vs ertesi günü ilişkiden sonra kahverengi lekeler gelmeye başladı 1 Eylül'de akşama kanamaya döndü doktora dedim tekrar geldi dedi yarına randevu buldum 3 gündür yoğun adet gibi kanamam var ve parçalarda var ağrım pek olmadı ama bugün rahimde bir ağrı var tek bir noktada sizin başınıza geldi mi kürtajdan sonra 5 gün arayla adet olmak yada başka birşey olabilir mi korkuyorum.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bhr27 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde yekbun63 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
0 oy
8 cevap 433 göst.

379,888 soru