0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba kizlar oglum alistirma bardagi aldim naptiysam icmiyo icin su gorur gormex kafasini ceviriyo nasil alistirabilirim ondan su icmeye bilen varmi o kadar para verdim yazik oldu ya gerci sadace parasindan da degil ondan icse daha rahat iccek ama beyfendi istemiyo napsam alisir ona

3 Cevaplar

0 oy
(11,320 puan) tarafından
Suyu mu sevmiyor bardağı mi yani bence normal bardaklarla ver bizim içtiğimiz bardakları görüp heves ediyordu kızım hiç özel bi bardak almadım 
(149 puan) tarafından
Bardaği canim
(11,320 puan) tarafından
Normal bardak dene canım ilk zamanlar yapamıyorlar ama alınırlar kac aylık çok mu küçük biz su içerken genelde bisi sanıyorlar o bardağı istiyorlar sizin öyle değil mi
(149 puan) tarafından
10 aylik canim yok canim istemiyo ondan bisey icmek yuzunu ceviriyo hemen normalde biberonla iciyodu alistirma bardagi alayim dedim rahat etsin icsin ama istemiyo
(11,320 puan) tarafından
Herhangi bi bardakla dene canım mesela karşısında devamlı su iç su içtiğini söyle
(11,320 puan) tarafından
Hatta içtiğin bardaktan teklif et istemezse peki ben içerim diyerek devam et alışır zamanla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim bebeğim de e bebekten alınan sudan başka su içmiyor bide onu deneyin 
(149 puan) tarafından
Su degil alistirma bardagindan icmek istemiyo onu diyorum
tarafından
Hmm bazı bebekler bardakla içmeyi seviyor mesela bardakla içirmeyi denediniz mi
(149 puan) tarafından
Bardaklada icemiyo canim daha bogazinda kaliveriyo
0 oy
tarafından
Pipetli suluk al kaç aylik
(149 puan) tarafından
10 aylik canim
tarafından
Pipetli suluk al heveslenip içer belki

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 475 göst.
15 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 453 göst.
25 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 153 göst.

380,389 soru

11,389,444 cevap

34,894 kullanıcı

...