0 oy
56 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sezeryandan ne kadar sonra spora başladınız kızlar fitnesa giden varmi aranızda sarkmalara faydası oldumu sizde ? 

3 Cevaplar

0 oy
(153 puan) tarafından
Evde kendimce başladım 8 aylık bebeğim Bench dambıl herşeyim var ısınma hareketi sonrası az az başlıyorum bebeğim izin verdikçe 
tarafından
Faydası oldumu peki sezeryan yerinde ağrın falan var mı?
(153 puan) tarafından
Agrim yok düzenli yapamıyorum malum ev bebek fazla sarkmam yoktu ama karın bölgem sıkılaştı
tarafından
İyi o zaman bende basliycamda biraz ağrım oldu zorladım galiba ondan
-Reklam-
0 oy
(625 puan) tarafından

Keske baslaya bılsem ya cok isterdim ama cocugu bırakacak kimse yok :(

tarafından
Benimde aynı canım bakalım ne yapicaz evde yapma imkanın varsa evde baslayabilirsin
(625 puan) tarafından
Evde de bısey yapasım gelmiyo ya :(
0 oy
(377 puan) tarafından
Fitness hocalığı yapmış olaraktan diyorum. Dikislerinizi hemen zorlamayın. Belki ufak.ufak.kosu bandı zamanla makinalar..fitness makina üzerine. Birde.plates var hareketlerle yaptiriyorlar
tarafından
1 yıl yeterli değil mi sizce ?
tarafından
Koşu bandı bisiklet birde eliptik vardı
(377 puan) tarafından
Ben yeni zannettim.epey geçmiş üzerinden. Kosu bandı falan onlar zorlamaz. Agirliktada aşırı zorlamayın. Sıkılaşma sağlıyor. salonumuza gelenler. Kilo vermesede sikilastiklarini söylerlerdi. Yinede aşırıya kacmayin dikişleriniz 1 yılda olsa yine dikkat etmek lazım.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi_kelebegi (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
0 oy
5 cevap 325 göst.
9 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu

382,018 soru

11,436,976 cevap

35,004 kullanıcı

...