0 oy
667 göst.
Aile kategorisinde (392 puan) tarafından
Hanımlar aranızda eşiyle ayrı şehirlerde boşanan varmı? İstanbula 4 sene önce gelin gittim. Antalyalıyım. 2 yaşında kızım var ve artık ayrılma noktasındayım. Ama eşim anlaşmalıya yanaşmıyor daha doğrusu boşanmak istemiyor. Şu anda antalyada ailemin yanındayım. Çekişmeli boşanma davası için avukat en az 55 bin dedi. Buna asla maddi gücüm yok nasıl boşanıcam ben Allah aşkına. Evlenmek kolayken boşanmak neden bukadar zor

17 Cevaplar

+1 oy
(1,250 puan) tarafından
Kemal Sunal in bı repliği aklıma geldi s.makta paraynan hemi 
(392 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
(630 puan) tarafından
Avukat tutmadan olmuyor mu ya 
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Barodan avukat iste
(392 puan) tarafından
Onu nasıl yapıcam
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Barodan avukat iste canım 
(392 puan) tarafından
Nasıl yapıcam onu
0 oy
(67 puan) tarafından
Barodan avukat isteyebilirsin.farkli şehirde de olsan herkes bulunduğu şehirde ifade verebiliyor.insallah anlaşmaliya yanaşır yoksa malesef uzun sürüyor 
(392 puan) tarafından
Nasıl yapıcam onu
(67 puan) tarafından
Adliye de baro var oraya gittiğinde açıklıyorlar zaten şartları sağlıyorsa avukat verirler sonrasını avukat halleder şehir farketmez. Ama yanlış hatırlamıyorsam dosya parasını senin odemen gerekiyor oda çok fazla bisey değil diğer türlü avukatın hakkından gelemezsin surekli masraf çıkartıyor
0 oy
(192 puan) tarafından
Canim özel avukat tutarsan heralde boşanamazsın para dayanmaz ona barodan al avukatini ugrassin dursun iste zaten cekismeli yillarini alicagi icin anca yani 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Barodan avukat talep edin çekişmeli de öyle de böyle de uzayacak zaten.Bari para ödemeyin.Yada eşinizle konuşup anlasmali açmaya ikna edin
(392 puan) tarafından
Konuşamıyorum adamla anlamıyo
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Canım hiç bahsetmemişsin neden boşanmak istiyorsun yani böyle para vermiyorsa evden çıkmana müsaade etmiyorsa çocukla ilgililenmiyorsa vs psikolojik şiddete girer kolay boşanırsın ama bir yolu yok mu acaba hallolmaz mı hiç
(392 puan) tarafından
Zaten maddi sıkıntımız vardı bide üstüne gitmiş habersiz kredi çekip onunlada dolandırılmış. Görücü usulü evlendik karakter olarakta hiç sevemedim adamı çok bencil birisi.
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Barodan avukat tutuyorsun ücretsiz oluyor zaten sadece dosya masraflari oluyor o kadar 
0 oy
(10,946 puan) tarafından
Canım onu bir sor ama belli bir ay oturunca başka sehirde oradan da acabiliyorsun diye biliyorum.bagli olduğun şehrin barosuna git.oradan sana toplaman gereken evrakları söyleyecekler onları toplayıp yine gidip teslim edeceksin.sonra bildiğim kadarı ile avukat atanıyor barodan.
0 oy
(1,682 puan) tarafından
Mahkeme ye başvur avukat iste tam bilmiyorum ama bir git soruştur yoksa 55 bin kim verebilir devletin avukatları faln vardır 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Eğer maddi gelirin bankada paran pulun malın yoksa baro sana avukat atıyor. Eğer I da cevval bir avukat ise kocanı ikna edebilir anlaşmalıya 
0 oy
(47 puan) tarafından
Merhaba ben avukatım özelden yazın yol gösteririm
0 oy
(802 puan) tarafından
Barodan avukat için muhtarlıktan fakirlik belgesi istiyorlar onunla basvuru yapıyosun sanırım. Adliyeyi ara yada gidip öğren canım 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Valla arkadaşım buradaydı antalyada eşide konyadaydı ve barodan avukat tuttu 8 senede boşandı çok zor bir süreç 
0 oy
(362 puan) tarafından
Kendi bulunduğun şehirde aile mahkemesine gidiyorsun boşanma davası açmak istediğini söylüyorsun sonra barodan avukat istiyorsun zaten avukatlik birimide orda avukatla dilekçe dolduruyorsun okadar 
0 oy
(351 puan) tarafından
bende cekismeli bosandim dava bir sure sonra dusuyor zaten

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 730 göst.
18 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Minakaloji (1,094 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,860 kullanıcı

...