0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kanamam var diye gitmiştim geçen hafta kızlar ozmn 69 du şimdi böyle doktor düşük yapmssn dedi aile hekimliği yükselmez demi artık bi umut yok mu dur çok kötüyum ağlıyorum nezmn düştüğünü de bilmiyorum fark etmedim sonuç iki gün sonra 48 ,

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimyasal gebelik olmuyor mu öyle olunca? Ben öyle biliyorum
(1,752 puan) tarafından
Valla öyle bir şey demedi düşmüş tür dedi
tarafından
Hayırlısı olsun. Üzülme inşaAllah. Nasip böyleymiş
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Kimyasal gebelik geciriyorsun canım bu degerde rahim bile kalınlasmiyor daha ben 81.23 le ogrendim rahmimde kalinlasma yoktu 2000 lerde kalinlasmaya baslamisti rabbim kucagını bos birakmasın canım rabbim tez zamanda hayirli bir evlat nasip etsin 
(1,752 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun bacim o ne demek kötü mü kimyasal gebelik
0 oy
(5,541 puan) tarafından
Kimyasal gebelik geçirmişsin canım bu düşük olmuyo bende yeni evliyken olduydu değerler yükseliyor sonra adet kanamasi ile atılıyo ve bı tık fazla kanama oluyo düşük olmuş olsa onu kesinlikle anlarsın çünkü çevremde düşük yapanlar sancılı ve çok yoğun kanamalı oldugunu söylüyorlar ve parça geliyormuş o zaman 
(1,752 puan) tarafından
Kimyasal gebelik de kürtaj gerek yok demi bacım bide kadın doguma gitcem alttan muayene yapmaz demi çok korkuyorum
(5,541 puan) tarafından
Gerek yok canım o kendisi akıyo ve alttan muayene yaparlar ne için gidersen git ilk attan muayene ediyorlar
(1,752 puan) tarafından
Eyvah çok korkuyorum ben ondan
(5,541 puan) tarafından
Kendini ne kadar çok kasarsan o kadar çok canın yanar canım elinden geldiği kadar kendini serbest bırak
(1,752 puan) tarafından
Tnm teşekkür ederim bacım haklısın
0 oy
(415 puan) tarafından
Kimyasal gebelik yasamıssn bnde yasadım o düşükten sayılmaz cnku kese ble olusmams oluyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 100 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Perikizi10 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
0 oy
6 cevap 121 göst.
0 oy
1 cevap 212 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Erdem ela (3 puan) tarafından soruldu

381,558 soru