0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (334 puan) tarafından

bugün diş taşlarımı temizlettim 1 saat olmasına rağmen yemek yiyemiyorum.aslında yiyorum daha doğrusu çiğnerken güçsüzlük ve hassasiyet var biraz birde dişlerim pürüzlü oldu gibi geliyor. Sizce normal mi? bide dislerimde ki sararmalara geçer mi acaba bu diş macunu nu kullanmaya devam etmelimiyim bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim ☺

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben temizledim kimse birsey demedi söyle et böyle yap diye yemek yedim bi sıkıntı olmadı sadece bi disime dilim takılıyor sanki çıkacakmış gibi duruyor 
(334 puan) tarafından
peki dişlerimdeki sararmalar geçer mi diş plaklarimi da temizlettim resime fotograf koyfuk onu kullanarak
tarafından
Bilmiyorum cnm yaa benim sararma yoktu ben diş eti iltihabı için gittim doktor diş taşları temizledi hemen şunu kullan bunu yap bile demedi

Benim kızım 1 buçuk yaşında onun on dişleri öyle sararmış bu hafta goturcem doktora bakalım ne diyecek sararma için
-Reklam-
0 oy
(1,511 puan) tarafından

Doğumdan 1 sene önce ben temizlettirdim temizlemez olaydım hamile kaldım hamileliğim boyunca diş ağrısı çektim şu an Bebeğim 7 aylık Yarın gidip dişimi çektireceğim çok hassaslaştı Ama bu macunu kullandıktan sonra biraz toparlandı gibi

image

(334 puan) tarafından
doktor dedi zaten 1 haftaya toparlanir dedi düzenli fırcalarsan sadece dislerimdeki sararmalar geçer mi temizlettim ya bu diş macununu kullanarak
0 oy
(4,270 puan) tarafından
Olur olur gayet normal. 1 haftaya geçer. 
(334 puan) tarafından
peki dişlerimde ki sararmalar gecermi cay kahve icecekleri tüketmiyorum cay sadece oda çok az
(4,270 puan) tarafından
Yok onun için parlatma lazım.
(334 puan) tarafından
anladim bugün temizlettirdigim de krem gibi bisey sürüp fırcayla temizledi biraz da o krem gibi şey nedir bilginiz var mı
0 oy
(63 puan) tarafından
Nerde temizlettiniz acaba özelde ise kaç tl idi teşekkür ederim 
tarafından
Kiz ben devlete diş eti için gittim doktor otur  diş taşları temizlicem dedi temizledi bitti istersen sende devlete randevu al temizlerler kesin
(63 puan) tarafından
Yok valla normal muayene randevusunu bile 2 ay sonra alabildim gittim dün temizlemek içinde randevu al dedi baktım oda ayın 27sinde aciliyormus sıralar kapabilirsen tabi
tarafından
Talep aç ben öyle kapıyorum sıra geçen gittim diş eti için baktı birsey yok diş taşları temizledi deriontolojiden randevu al dedi aradan 3 hafta geçti yeni kaptım anca haftaya randevum var
(334 puan) tarafından
istanbuldayim cnm saygı hastanesi özelde yaptirdim devlette ugrasmak istemedim bi cocugum da var o yuzden 750 tl verdik
0 oy
(3,687 puan) tarafından
2 2 yılda bir kez temizletiyorum. Düzenli fırça ve diş ipikullandığım için doktorum yapmasakta olur diyor. Hassasiyet için Sensodyn hassas dişler için olanınınöneriyor bana. Hassasiyet geçince bende bunun aynısını kullanıyorum. 
0 oy
tarafından
Kendimi bildm bileli bunu kullanıyorm bide dis tasi onleyn macun var hic dis taşım  olmaz bembeyaz disim
tarafından
Hangi macun ismini yada fotosunu ekler misin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 184 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Semossss (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
19 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu

379,855 soru

11,370,609 cevap

34,854 kullanıcı

...