0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (180 puan) tarafından
Eşimin kardeşinin düğünü var ve durumumuz yok kuyumcudan bilezik alsak kredi kartı çeker mi çekerse finansbank da kaç ay taksite böler bu durumu yaşayan yardımcı olabilir mi

16 Cevaplar

0 oy
(5,960 puan) tarafından
Kredi kartıyla alır ama altında karta taksit yok
-Reklam-
0 oy
(438 puan) tarafından
Havale/EFT ile para alan bile az. Çoğu elden alıyor. 
(1,250 puan) tarafından
Havale daha guvenli İstanbul'da hepsi havale alıyor
(1,940 puan) tarafından
Geçen kucumcudan bizde dolar aldık eşim havale yapayım dedi parayı çekmemiş yanımda taşımaym diye ,istemediler kuyumcu gidip çekip geldi eşim ,elden alışveriş yaptılar bazı yerle havale bile kabul etmiyor
(1,250 puan) tarafından
Anladm canım dogrudur ya
0 oy
(3,679 puan) tarafından
Taksit yapmazlar. Hatta ben yakın zamanda 70bin tl lik bilezik aldım kart kabul etmediler. Nakit çektirdi aldılar. O da akrabamız olan kuyumcu 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Normal ödemeyi bile kartttan almıyorlar taksit falan hiç yapmazlar nakit para istiyorlar canım ben hep bankadan çekip öyle kuyumcuya gitmek zorunda kaldım kartı kabul etmediler hiç birisi 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
benm bildiğim nakit çalışıyorlar bizim burda oyle kredi kartiyla odeme almazlar
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Ben bi zaman sordumda kart kabul etmediler elden aliyoruz dediler
0 oy
(3,684 puan) tarafından
Almazlar çünkü yakın zamana kadar kredi kartı çekip taksit yapıp tefecilik yapıyorlardı. Yasak artık kredi kartı taksiti. Daha önce 20 bin tl çekip taksit yapıp elden para veriyorlar üzerinden bir miktar parayı kesip cebe atıyorlardı. Ve yasak geldi. 
0 oy
(7,602 puan) tarafından
Kredi kartı kuyumcular pek kabul etmiyor size tavsiyem kredi kartından taksitli nakit avans çekip alın.
(180 puan) tarafından
O nasıl oluyor ki
(7,602 puan) tarafından
Atm den nakit çekiliyor ya kredi kartından işte onun taksitli olanıda var olmazsa bankayla bir görüşün müşteri temsilcisi ile
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Biz Antalyadayız kredi kartıyla alıyoruz yeri geliyor 
(180 puan) tarafından
Nasıl oluyor ödemesi taksit yaptınız mi
(1,347 puan) tarafından
Banka mesaj atıyor kendin bölüyorsun takside
0 oy
(3,308 puan) tarafından
Burdakiler kredi kartıyla vermiyorlar ancak naşit avans çeker alırsın durumun anlık değilde genel olarak çok iyi değilse bilezik şart değil ki 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Nakit avans cekin taksitli öyle alabilirsiniz. Kredi karti kabul edilmiyor malesed
0 oy
(12,628 puan) tarafından
Yere göre değişir. Ben oyle hiç almadım ama bizim kuyumcu uç taksit yapıyor diye biliyorum 
0 oy
(10,357 puan) tarafından
Ziynet eşyasını 3 e bölüyor canım.
0 oy
(494 puan) tarafından
Babama sorayım istersen ama bence kredi kartına hiç girme derim faize binerse 
(180 puan) tarafından
Sorar misn Bi cnm
0 oy
(488 puan) tarafından
Kardeş durumumuz yok diyorsun yanlış anlama beni ama krediyle alıp sonrasinda nasıl ödenecek dolar altın durdugu yerde durmuyorki yani kendinize  uygun bir seyler yapabilirsiniz. Tekrardan lütfen beni yanlış anlama 
(180 puan) tarafından
Ne gibi mesela canım
(488 puan) tarafından
Mesela bir çeyrek hadi az olursa bir yarımlık yada künye yani niye kendini zora sokup bilezik almak istiyorsun, ödemek icin zorluğunu sen cekeceksin
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Ben sormuştum geçen kredi kartı geçiyo ama taksit yapmıyoruz dedi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (801 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Linkin (15,200 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
21 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda yavuz (3,887 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (169 puan) tarafından soruldu

379,765 soru

11,368,536 cevap

34,850 kullanıcı

...