0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (1,353 puan) tarafından
Kızlar bugun kardeşimle konuştuk akşam çaya geliriz diye tmm dedi. Akşam eşimin hastanede iğnesi vardı vurdurup oraya geçeceZ arıyorum cevab vermiyor mesaj yazdım cevab yok neyse evin önüne gittik arabası yok eşim dedi evde yok seni ekmiş neyse eve dogru gidiyoruz ki Bi baktım markette elinde tlfon halen bize cevab veren yok çok zoruma gitti siz olsanız ne tepki verirsiniz 

15 Cevaplar

0 oy
(4,555 puan) tarafından
Teli sessizdemiydi acaba huyunu siz daha iyi biliyorsunuz görmezlikten gelen biriyse bende onu görmezden gelirdim
(1,353 puan) tarafından
Huyu eşi yanında yokken tlfon elinden düşmez ki eşide evdeydi kardeşim markette ve biz ordan geçerken tlfon elinde benim mesajlara dönmedi ve 5kere aradım dönüş yok
(4,555 puan) tarafından
Saygısızlık yapmış ona göre mesafeni koyarsın kardeş olsada gerekiyor bazen
(1,353 puan) tarafından
Yav bana her defasında gelir hiç Red etmedim ama bana yapılan zoruma gitti büsürü mesaj yazmış cevab vermek istemiyorum
(3,460 puan) tarafından
Belki bi problemi vardi esiyle ilgili tartismis vs olabilirler onyargili olma derim yine de
-Reklam-
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Tenezzül edip cevap verdiğin için sağol derim direk 
(1,353 puan) tarafından
Şimdi o bana yazıyor cevab vermiyorum bunun için mi küstün diyor
(12,486 puan) tarafından
Ne diyor gerekçesi neymiş
(1,353 puan) tarafından
Bunun için küsülür mü hadi tatlı alın gelin parasını verim Çokmu salagız acaba karı koca
0 oy
tarafından
Sillerim.  Netimdir 
(1,353 puan) tarafından
Bende öyle yaptım sürekli mesaj yazıyor
tarafından
Açıklama yaptimi
(1,353 puan) tarafından
Yok yazdıgı cay demlendi gelin ben eve gelmişim eşimede ayıp oldu hiç beklemiyordu çünkü böyle bir davranışı
tarafından
Çayın yanna birsey mi almaya cikmsti acaba acmmsi ayıp ama
0 oy
(12,906 puan) tarafından
Deseydin tel bakıyorsun benim tel niye açmıyorsun 
(1,353 puan) tarafından
Yazdım
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Kendime yapılmış büyük bir saygısızlık olarak görür, keskin ve net bir tavırla mesafemi koyarım!!!
(1,353 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm sürekli mesaj yazıyor cevab vermiyorum
0 oy
(659 puan) tarafından
Şaka gibi akşam geleceğinizi biliyor ve ev de durmamış onun araması lazım nerde kaldın diye
(1,353 puan) tarafından
Halen arayıp neden böyle yaptıgını anlatmıyor mesaj yazıyor sürekli hepsini gördüm cevab yazmadım
0 oy
tarafından
Ayıp etmiş bencede. 
(1,353 puan) tarafından
Ben onu hiç geri çevirmedim salakmışım diyorum
tarafından
Bende olsam kırılırdım haklısın
0 oy
(232 puan) tarafından
Postun yorumları dejavu gibi geldi nedense
0 oy
(341 puan) tarafından
Eşin olmasaydı keşke ona ayıp olmuş kendimi geçerdim hani misafir de kabul etmiyordu kardeşin sonuçta diyebilirdi vala abla müsait değilim bugün kalsın yarına alinmazdin kırılmazdin konuda buralara kadar gelmezdi 
(1,353 puan) tarafından
Aynen eşime ayıp oldu
0 oy
(5,730 puan) tarafından
Telefonla ararken Bi anda dikikecen karşısına neye uğradığını şaşıracak. Ne ayıp yaptığı 
(1,353 puan) tarafından
Eşim çok kötü oldu onu öyle görünce sakın bana birdaha gidelim deme dedi
0 oy
(625 puan) tarafından
Bunu başka zamanlarda da yaptı mı ilk mi?
(1,353 puan) tarafından
Bu ikinci geçende kahvaltıya gidecektik eşimle gelin dedi sabah aradım tlfonu oğluna vermiş teyze biz biyere gidecez demesin mi çocuk
(625 puan) tarafından
Eee konuşmaya bile tenezzül etmemiş o zaman da . Çok açık sizi evinde istemiyor.
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Evine istemiyordur belki soyleyememistir.E kırılırim tabi.Disarda uzaktan gördüğüm anda mesaj atıp biz gelemiyoruz işimiz çıktı yazıp evime donerdim.Bidaha da o davet edene dek evine gitmezdim 
(1,353 puan) tarafından
Yarın gelin mangal yakalım diyor iyide sen bana bugun çay için gelin dedin ama ve ben ordan geçerken marketin önünde elinde tlfon bişeyler yapıyorsun arıyorum açmıyor 5 kere aradım elinde tlfon görmedimi sizce bence gördü ama tınlamadı ama bana gelecek olsa hemen gelir
0 oy
(117 puan) tarafından
Ya belki çok ütopik olacak söylediğim şey ama inan ki yaşadığım için bilmiyorum bazen öyle bambaşka konularda tartışıyoruz ki eşimle inan ki biri gelse rezil olacakmisim gibi hissediyorum o kadar gergin saçma bir ortam bende kendimi bazen dışarı atıp markete filan gidiyorum o an telefona bakmak dahi istemiyorum tabiki bu sadece bir ihtimal ama ne bileyim yaşadığım için aklıma geldi 
(1,353 puan) tarafından
Aşko ordan geçerken tlfon elindeydi ve ben yanında eltisi varmış onu aradım burda araba sürüyor dedi ***** yerine kondum
(1,353 puan) tarafından
Ama benim kardeş tlfon elinde marketin önünde geziyor
0 oy
tarafından
Ulaşamayınca bir bakalım iyiymissin bizde eve geçiyoruz zaten derim evine de çıkmam acikcasi
0 oy
(12,823 puan) tarafından
Bana gelmek istediğinde uzun zaman cevapsız bırakırım gördüğümde de müsait değilim derim 

İlgili sorular

+2 oy
5 cevap 310 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 661 göst.
9 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 446 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (836 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu

378,464 soru

11,328,355 cevap

34,784 kullanıcı

...