0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar merhabalar yaklaşık 4 gün önce falan kızım ateşlenmiş doktora götürdük orada işte boğazlarında bademcik gene şiştiğini söylediler antibiyotik tedavisine başladık bugün işte bir şey yok normalde durup dururken sağ kulağının etrafında bir şişlik bir çıkıntı gibi bir şey fark ettik ama gün içinde yoktu bir anda oluştu yani herhangi bir düşme falan olmadı yani acaba dedim hani ben de hani boğazları şiştiği için kulağına mı vurdu yoksa direkt acaba çenesi falan mı çıktı yani yani var mı aynı durumu yaşayan yani bademciği  Ateş yükseldikten sonra bu şekilde değişen falan şu an hastanedeyiz ama muayene ediyorlar babası yanında bebeğim ben dışarıdayım gelmediler bayağı oldu Bir de buraya sormak istedim
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Hiç bir bilgim yok cnm Rabbim şifalar versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kabakulak olabilir mi acaba ? Kaç yaşında kızın. Kabakulak  boğaza vuruyor sonuçta. Kulağında da beze çıkıyor. 
(61 puan) tarafından
Aklıma o da geldi 2.5 yaşında
tarafından
Bilgi vermediler mi daha
(61 puan) tarafından
Yok maalesef hala bekliyorum
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Acil e götür Bi canım ya . Önemli bisey olabilir geçmiş olsun 
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Geçmiş olsun daha önce yaşamadık bilen yazar belki post üstte kalsın :/ hastane işleri çok zor ve yorucu üzücü tahmin edebiliyorum
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Geçmiş olsun en iyisi doktora götür için rahat olsun 
0 oy
tarafından
Lenf bezi şişkininden bahsetti mi dr 
tarafından
Ultrason çekildi mi? Enfeksiyon kaynaklı şişebilir geçmiş olsun

İlgili bir soru bulunamadı

381,446 soru

11,419,953 cevap

34,975 kullanıcı