0 oy
48 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bir kaç günde bir de olsa bu ağrı dikkatimi çekti. 

Lekelenme falan olmuyor ama zaman zaman belime bir ağrı giriyor sırtıma kaburgalarima kadar vuruyor bir süre sonra geçiyor normal mi bu durum bilemedim ???

1 cevap

0 oy
(997 puan) tarafından
Gebelikle alakalı bir durum olmayabilir canım benimde öyle oluyordu böbreklerimde taş varmış doğum yaptım şimdi üroloji bölümüne gideceğim bu konuyla alakalı 
(997 puan) tarafından
Yani bi kadın doğum uzmanına görünmeni tavsiye ederim ama yüksek ihtimal kum üretiminden kaynaklı ağrıların var ve bu konuyla alakalı maalesef hiç birşey yapmıyorlar sadece kendini sıcak tutup yormaman gerekiyor
tarafından
Şu an bile ağrı var böbrek ağrısını daha önce gördüm bu farklı sanki. Çok şiddetli olmasa da yokluyor işte bu ağrı. Yok da sayamiyorum ayyy çok ağrıyor dayanamiyorum diyecegim şekilde de degil. Yalanci sancılar gibi duruyor
(997 puan) tarafından
Yalancı sancı için haftan küçük canım daha ama sen dediğim gibi ne olur ne olmaz kadın doğuma görün muhtemelen kendini fazla yormuyorsun ondan hafif ağrın var . Parol iyi gelir canım normalde ağır ilaçlar içmiyorsan
tarafından
26 aylık oğlum var peşindeyim çok....dinlenmek nedir bilmiyorum. Yalancı sancı için erken olduğunu biliyorum canım. ağrıyı tarif edebilmek için biraz öyle dedim sadece vitaminleri alıyorum. Ağır ilaç kullanmıyorum
(997 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah zor valla işin keşke destekçin olsa
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
8 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 112 göst.
0 oy
6 cevap 113 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (692 puan) tarafından soruldu

380,878 soru

11,403,343 cevap

34,941 kullanıcı

...