0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (2,309 puan) tarafından

Bn mesela diyom kesin şöle olck diyorm ertesi gün yada 2 3 gün sonra olyr hepde ne hikmet se kötü şeyler oluyor ya :D

6 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Yok bende his felan bazen keşke olsa diyorum :) kara kara düşünsemde olmuyor 
(2,309 puan) tarafından
Hic düşünme bacım valla hep olyr ya :)
(679 puan) tarafından
:) hahaha tanısak birbirimizi 24 sat sorarım düşün hele yarın neler olacak bildir bana diye :)))). Yok ya keske olsa diyorum ya :)
-Reklam-
0 oy
(2,354 puan) tarafından
Tahmin ediyorum kesin böyle olur diye özellikle kaynım ile ilgili eşim yok ya der. Sonra bakarız dediğim olur
(2,309 puan) tarafından
Gercekten öle ya
0 oy
(122 puan) tarafından

Kız biraz önce 101 oynuyordum telefondan. 'Okey gelse ne güzel olur başka türlü elim açmaz' diye düşündüm bi çektim okey :D nasıl mutlu oldummm . Aa bunada mutlu olunur mu ne var sanki alt tarafı oyun demeyin ahahah :D içimden geçen oldu mu oldu küçük şeylerle mutlu olabilen birisiyim :D

İçimden geçenler olur ve rüyalarımda doğru çıkar hep <3

(122 puan) tarafından
Eskiden kuzenimin kuzeni vardı annesinin tarafından ben babasinin tarafı ahahah detaya inmesem olmz ahahahha . Neyse erkekti adam fala bakıyormuş gel sanada bakaym dedi. Çay falıma baktı. ' kız için okadar temiz ki şakadan bile beddua etsen tutacak sakın beddua etme senin kafanda hiç tilkiler yok helal olsun ' demişti . Aklıma geldi öyle bi anda
(2,309 puan) tarafından
Bazen tilki ler gelyr banada ama genelde tutar senin kadar değilim o zmn :))
(122 puan) tarafından
banada tilkiler gelir ama hemen ne saçmalıyorum yaa hey Allahım şeytanın vesvesesi bu diyorum olayı ayikinca hemen kış kış cinler kış kış ahhahaha şeytan bile isyan ediyordur bir günaha sokamiyoruz şu kızı uymuyor bize lanet olsun ahahahah
(2,309 puan) tarafından
Hahaa aman boş ver cnm girme sen girdimi giriyorda giryn :)
(122 puan) tarafından
Aynen battikca batıyor insan ahahah
0 oy
(150 puan) tarafından
Evet bacım vall bendede aynısı oluyo ama iyi şeyler soyluyonce olmuyo nedense 
(2,309 puan) tarafından
Evet ya hep kötü şeyler olyr
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Önceden toprak kokusu burnuma gelirdi biri ölecek derdim cenaze haberi gelirdi bazen uyanırdım evin havası çok farklı gelirdi bana misafir gelecek derdim gelirdi rüyamda ne görsem çıkardı 

Kac yıldır oluyor ama eskisi kadar değil 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Ne sen sor ne benn soyleyimmm :D

İlgili bir soru bulunamadı

381,020 soru

11,406,985 cevap

34,943 kullanıcı

...