0 oy
40 göst.
Diğer kategorisinde (1,908 puan) tarafından
Konuşma kelimesi baya var herşeyi diyor mesela az önce babasinla telefonda konuştu ama papağan gibi tekrar yapıyor mesela baba işe gittinmi gittinmi gittinmi  sonra soru sormasini babasının yada cevap vermesini beklemeden gittinmi babası evet işteyim oğlum diyor  sonra babası birşey demeden iyiyim iyiyim iyiyim diyor bir sürü tekrarla mesela 10 tane iyiyim sonra evet evet evet ve  yine ise gittin mi gittin mi sormaya başlıyor sizce normal mi bu durum herşeyi söylüyor tam  kelimeleri düzgün çıkarmadan söylüyor ama sürekli tekrarlı konuşuyor 

1 cevap

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Nromal canım kelimeleri pekistirmeye çalışıyor bizimkide papağan gibi mesela aşkım su getir misin diyor eşim oda abana aşkım su getirir misin diyor doktor hepsinin normal olduğunu söyledi 
(1,908 puan) tarafından
Eşimde evham yapma kelimeleri pekiştirmeye çalışıyor diyor da bazen alakasız konuşuyor sen soru sormadan kafasından o biraz beni tedirgin ettin durduk yere iyiyim diyor mesela
(7,376 puan) tarafından
Benim kızımda telefonda konuşuyor mesela diyor nasılsın cevap gelemeden bende iyiyim diyor bizim konuşmasına bakıyorlar hep takip altında bunları normal olduğunu söylüyor doktor
(1,908 puan) tarafından
Tamam o zaman canım sagol :) yani sorunca da mesela nasılsın deniz diyoruz iyiyim de diyor da   ama durduk yere de diyince sekiz on tekrarla acaba  sorun mu  var dedim içimi rahatlattim sağol zaten daha ayida küçük yeni 24 aylık cümle falan baya kuruyor da iste bazen de anlamsız kendi kendine konuşuyor
(7,376 puan) tarafından
Canım biz beyine gidiyoruz kızımın beyninde kist var konuşmasni kontrol ediyorlar benim kızımda öyle konuşuyor doktor gayet normal bu durum her çocuk böyledir dedi bizimki kendi kendine telefonla konuşuyor sen düşün doktor normal diyor bir şeyi yok yani
(1,908 puan) tarafından
Sağol canım :)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 190 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda evin (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 58 göst.

378,977 soru

11,343,956 cevap

34,809 kullanıcı

...