0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,121 puan) tarafından
Kızlar 2 aylık serüvende 13 kilo vermiştim birşeyler oldu ve birdaha motive olamadım halende olamıyorum çok saldım kendimi kendimden nefret eder duruma geldim yokmu şöyle şunu kullandim tavsiye ederim dediğiniz birşey bı el atın şu baciniza herşeyimi etkiliyor kilom çok yoruldum bu pis bogazliktan şeker krizi açlık krizlerinden

3 Cevaplar

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Bende en çok detosk suyu etki ediyor iki haftada 3 buçuk kilo verdim normalde zor kilo veriyorum yarım kimon iki kaşık yoğurt ve bir şişe maden suyuda çok iyi yaradı cnm dünden beri aralıklı oruç diyetindeyim çok iyi gidiyor ayda bir 8 kilo gider bötle devam edersem inşallah bu sefer çok kararlıyım 
(2,121 puan) tarafından
Bn işte kaybettim o azmi tekrar yakalamak istiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Forx5 kahve tavsiye ederim susatiyor iştah kesiyor zayıflamaya yardımcı oluyor trendyoldan bak canm 
(2,121 puan) tarafından
Araştırayim cnm sağolasın
0 oy
(362 puan) tarafından
Neredeyse bir ay oldu kullanalı. Fortea çayı kullanıyorum. Kilo olarak 1 kilo 500 gram civarı verdim ama bedenimde incelme ve sıkılaşma çok oldu. 1 yıl önce normal doğum yaptım ve karnım çok sarkıktı alt karnım hele. Aynaya bakmaya utanıyordum. Dedim artık kendim için bir şey yapacağım böyle olmuyor. Alt karnım toparlandı bayağı neredeyse yok denecek seviyeye geldi. Benim vücudumda öncelikle yağları dışa atıyor. Bacaklarım inceldi belim göğüs kısmı kolum. Bedenim her yerden hem inceldi hem sıkılaştı. Olmayan elbisem vardı o oldu. Çok mutluyum. 21 günlük kullanımda basenden 7 cm inceldim. Çayın içinde olan ürünler doğal ürünler. Herhangi bir yan etkisi olmadı bana. Bol su içiyorsun. Tok tutuyor. Tatlı isteği zaten olmuyor. Ben diyet yapmadım. Normal her şeyi yediğim halde dikkat etmediğim halde inceldim. Yiyorsun ama az yiyorsun porsiyonlar azalıyor çok güzel duygu 
(684 puan) tarafından
Nerden aliyosunuz
(2,121 puan) tarafından
Araştırayim cnm sağolasın
(362 puan) tarafından
İnstagram sayfası var, şubesi Sakaryada yer alıyor. Adı fortea olarak geçiyor. Çayı, kahvesi, kapsülü, vişne detox çayı, çorbası bilmem neyi her şeyi var. 8 yıldır piyasada olan bir ürün. Ben çok memnunum. İkinci kez yine çay alacağım. İnternetten trendyolda da var.  
https://instagram.com/forteazeynepkeser_sakarya?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 471 göst.
7 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Naremmm (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 259 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu

381,001 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı

...