0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Kızlar ben önceden bir markadan alıyordum onuda kapatmışlar çok iyi güzel ürünler satılıyordu şimdi kaç tane site baktıysam hepsi düz sapsede garip garip kıyafetler satıyorlar ben de daha modern tarzda giyimi seviyorum elbise ve ikili takım alacağım ama her yerde bulunmayan kıyafetlerden olmalı balon kollu örneğin. 

3 Cevaplar

0 oy
(6,259 puan) tarafından
Modern tarzzz tesettür ve modern tarz 
(1,028 puan) tarafından
Aynen canım modern tarzzz tesettür ve modern tarzzz
(8,581 puan) tarafından
Hahaha esmaa sıra sende :D
(6,259 puan) tarafından
Modumda değilim semros jsjs
(8,581 puan) tarafından
Valla bende değilm aşkm güldüm gectim
-Reklam-
0 oy
(2,350 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben modasena modaselvim pazarium buralardan ara ara alışveriş yapıyorum hiç pişman olmadım  

image

(8,581 puan) tarafından
Aaaa hangisi acaba . Gerci hepsi güzel de
(2,350 puan) tarafından
Ekliyorum canım buraya foto
(8,581 puan) tarafından
Evett bunu görmüştüm gerçekten cok güzel tam yaz renkleri. Güzel günlerde giyin canım ♥️☺️
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Hayırlı geceler ♥️
(8,581 puan) tarafından
Hayırlı geceler deryoş ☺️♥️
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Tesettur modern olamaz :)
(1,028 puan) tarafından
Duymak istediğim cevap derken başka ne diyebilirdiniz tesettüre moda demişmiyim lütfen okumadan özellikle anlamadan gelenlere sinir oluyorum Allah rızası için zor değil bide anlatıyorum sonra hanımefendi bilmem anladınız mı ama alacağım fakat almak istediğim sitelerde ki kıyafetler ne yazık ki hoşuma gitmiyor ve ben sade kıyafet giymeyi düz kıyafetler giymeyi sevmiyorum ondan benim dediğim şekil siteler varmı diye sordum gerçekten bu konuya nasıl vara bildiniz merak ettim sizinle de hiç tartışamayacsğım ne dediğinizi bilmiyorsunuz rica edicem birazda kalbinize tesettürü koyun
(8,581 puan) tarafından
Kalp kırmak degil amacım ki zaten ilk yorumumu gülerek yazmışım yanlış anlaşılmamak için   Fikrim yok baktığın model konusunda. Umarım bilen çıkar
(8,581 puan) tarafından
Allday

Lamelif

Pazarium

Strems
(9,626 puan) tarafından
Kavga etmeyin valla ayıramam mecalim yok pertim çıktı   :D :D
(8,581 puan) tarafından
Ahahha yok yok benimde heç halim yok bacım  :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
13 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nazli.51 (538 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
28 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
9 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Syvldc (229 puan) tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,380 cevap

34,885 kullanıcı

...