+1 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (1,347 puan) tarafından
Kızlar eş ailesi yüzünden boşanan var mı bı kızım var ikinciye hamileyim eşim iyi ilgili sorumluluk sahibi vs ama onların fitnelerinden bıktım psikolojim bozuldu artık hergun evde onların lafları sözleri tahammül edemiyorum gerçekten eşimi bile sevdiğim halde bu fikir aklımdan geçiyor böyle bişey olsa ailem arkamda durur

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinle güzelse ilişkiniz ailesine mesafe koyması için uğraş aile evine gidip bosanicam diye blöf yapabilirsin
(1,347 puan) tarafından
Evet canım mantıklı
tarafından
Erkekler bazen kaybetme noktasına gelmeden işin ciddiyetini anlamıyor
-Reklam-
0 oy
(470 puan) tarafından
Eşine söyle seni seviyorum ama ben ailene katlanamıyorum böyle devam etmez kendi ailen sana karışamam ama ben onlarla yan yana gelip muhatap olmak istemiyorum diye 
(1,347 puan) tarafından
Benim kabul etmiyorum ama geliyor
(470 puan) tarafından
O evı sadece oğlunun evı olarak görüyor seni de mecbur görüyor bakmaya çünkü benim eşimin annesi 1 hafta durdu yanımızda yapmadığı kıskançlık kalmadı inan esim kendi gitsin istedi
(1,347 puan) tarafından
Eşim de laf anlatamıyor kiraya çıkaralım doğalgazlı yok oğlumun evi varken niye kirada oturcam diyor
(470 puan) tarafından
Sen istemiyorum diceksin gerekirse kaynana da de inan benim kaynanam da her dediğini yaptırmaya çalışıyordu Bi kere kavga ettim bidaha sustu bisey diyemiyor
(1,347 puan) tarafından
Ooo bir sene hiç konusmadim ne kavgalar ettim daha varya boşanmaya kadar çıktık benim babam vazgeçirdi ikna etti ama yok asla kadın kale almıyor geliyor
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Eşin iyiyse sonra çok pişman olursun cnm hayatında ailesi yokmuş gibi davran onlardan uzak dur 
(1,347 puan) tarafından
Nasıl uzak durayım kaynanam kışın kalıyor bende görümce lerde her dk laf söz fitne ister istemez huzur bozuyorlar
(1,189 puan) tarafından
Sen yüz aştıktan sonra onlar gelmez
(1,347 puan) tarafından
Yoo söylemesi kolay tek kelime etmedjm geçen sene ona rağmen üç ay kaldi
(1,189 puan) tarafından
Vaybe yüzsüz Muş
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Eşinle aran iyiyse seviyorsan başka çözümler bulun bence
(1,347 puan) tarafından
Çözüm yok canım hergun hergun bişey buluyorlar huzur bozacak eşimi dolduruyorlar kaynanamda kışın kalıyor görümce lerden ayrı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 378 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde duygu5524 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 198 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 605 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Duruuu (366 puan) tarafından soruldu
+3 oy
29 cevap 1,794 göst.