0 oy
43 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,009 puan) tarafından
Okul icin kiyafet alacam. Bugün de kullanmayacaksaniz benim icin cevirir misiniz. Bana 120 geldi. Daha yüksek cikar mı bakalim.

5 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim bana da 130 geldi istersen iki seferde al yani bi al onu kullan sonra bi kere daha al farklı kupon kullan 
(9,626 puan) tarafından
Sende sagol canim öyle daha mantıklı :) bende bazen öyle yapıyorum yüksek kupon bulamayınca  :) 2 kupon alıp 2 seferde sipariş oluşturuyorum hem daha çok indirim olmuş oluyo o şekilde
(1,009 puan) tarafından
Alacagim seylerde ikiye böldüm 320 liralik daha urün ekle diyor indirim icin. Olmadi malesef olaydi iyiydi.
Hiç değişim yaptın mı canım. Büyük gelirse diye tereddüt ettim.
(1,009 puan) tarafından
Seninkini kullandim artik canim. Esim al demisken fikir degistirmeden alayim dedim artik. Yuksek kuponlar olmuyor zaten. Daha fazla ürün eklettiriyor.cok tesekkur ederim
(9,626 puan) tarafından
Rica ederim canım,ekletmesinin sebebi kupon arttıkça alt limitte artıyo o yüzden vermemiştir..

Değişimi ben mağazadan yapıyorum bidaha kargoyla uğraşıp geri gondermiyorum ama şöyle bi durum var ki sitede olan belirli şeyler sadece sitede oluyo mağaza da bulamayabilirsin aynısından,dilersen başka şeyle değişim yapabilirsin
(1,009 puan) tarafından
He tamam canim aynisini magazada gormustum olmadi ben de oyle yaparim
-Reklam-
0 oy
tarafından
CRKB54WEG120

Bana da 120 verdi canım 
(1,009 puan) tarafından
Sagol canim bana da 120 geldi . Dogru duzgün hic yuksek cikmiyor bana ya
tarafından
Bana da canım bugün umutlandım %40 çıkar diye tam üstünde durdu geri gitti saçma sapan şeyler çıkarmışlar bir de
(1,009 puan) tarafından
Bi de 150 gonderdi arkadas kullanmak istiyorum su kadar daha urun ekle bu kadar daha urun ekle. Bana bos yere ürün eklettirecek indirim alayim diye :)))
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Hadi canlar cikmaz mi yüksek kupon
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Kızlar kupon please. Bugün benim için cevirir misiniz 
0 oy
(2,359 puan) tarafından
150 verdi canım ya. CRKZ9J44V150
(1,009 puan) tarafından
Sagol canim benim. 130 verdi bi arkadas . 10 10 arttiriyorum :)
 Kizlar calmayin daha yuksegini bulamazsam diye tutuyorum :))))
(2,359 puan) tarafından
Ama bu aralar fark ettim ki hep 120-130 veriyor saçmalık yaa. Sileyim özelden atayım istersen
(1,009 puan) tarafından
Sagol canim. Senin ki de olmadi ya daha fazla urün eklememi istiyor. 130 liralik kullandim artik.

İlgili bir soru bulunamadı

381,170 soru

11,410,978 cevap

34,952 kullanıcı

...