0 oy
233 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (12 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 3 yıllık evliyim ilk kez evime salam aldım Banvit piliç salam 2 yaşındaki oğlum yiyor bende 2 kere falan yedim normalde igreniyodum ama zararlı mı yiyen var mı ? Markası Banvit 

22 Cevaplar

0 oy
(2,081 puan) tarafından
Çok zararlı işlenmiş et içinde ne olduğu belli değil severim ama içeriğini düşündükçe midem bulanıyor 
-Reklam-
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Kendim yemem. Kızıma asla vermem. 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Hiç sevmem eve de almam çok nadir pizzada yerim yılda bir 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
kucukken yerdik cok ben hic almadım yemiyorum da artik
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Evet zararlı ama kendin sağlıklı şekilde evde yapabilirsin internette bir sürü tarif var
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Zararlı yani yiyoruz ama hamileliğin başında düşünmedim biraz yedim annemgilde midemi çok kötü yaptı dahada yemem 
0 oy
(3,653 puan) tarafından
Zararlı  canim hemde çok 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Piliç olan daha da zararlı verme bence çocuğa ya
0 oy
tarafından
Babamin  evindede  kocamin  evindede 1 kere evimze girmdi  canim  esim  de almaz  bende yemem  ya cocuk onu  yemse  daha faydali
0 oy
(736 puan) tarafından
Biz ailecek sosis fazla degilde salam sucuk cok yeriz ben yememde cocuklar esim bayilir ama ben tavuk hindi hic almam dana alirim daha guvenilir geliyo bana ben bir zararini gormedim valla yillardir ona kalirsa hersey zararli ya 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Çok canınız çeker almak isterseniz bile kesinlikle piliç almayın. Zaten işlenmiş çok zararlı bir de piliç olunca zararı çok daha fazla. Evde yapım videoları var onları bir deneyin derim ama sağlığa en zararlı şeylerden biri salam sosis
0 oy
tarafından
Tabiki zararlı bende ayda bir kere alıyorum dana olanı sırf değişiklik olsun diye
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Çocuklarıma vermedim hiç eşim arada yer bende kumruda severim genel olarak almayız yani 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Aşko onun yerine hindi füme yedirebilirsin ama alıştırma hiç . Hindi füme de hindi etinin çok ince kesilmiş hali diyettekiker sporcular falab yiyot. Yada piliç jambon da aynı şekilde
0 oy
(4,309 puan) tarafından
Direk kanserojen. Baya da ispatlandı artık hiç yemeyin, yedirmeyin
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Arada alıyordum oda Torku yağa kooperatif kendi markası kızıma bir iki kere verdim almayı bıraktım 
0 oy
(558 puan) tarafından
Genelde dana salam alırım oda kahvaltılık bişey bulamazsam alırım çeşit olsun diye bı zararını gormedik ama olmasada olur 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Tabi işlenmiş salam sosis bunlar zararlidir fakat azıcık yemeyle bişey olmaz hergun bunla beslenirsen zararli tabi hersey dozunda güzel ama için rahat olsun bu kadar yemeyle bişey olmaz

O kadar sağlıklı besleniyorsunuz demek tebrik ediyorum sizi.
0 oy
tarafından
Salam ve sosisi hiç sevmem sucuk da kırk yılda bir yerim 
0 oy
tarafından
Hep yeriz salam sucuk ama oğlum 1 buçuk yaşında ona yedirmiyorum sağlıklı hiç bisey yokki doğru duzgun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 167 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 234 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Seddy (915 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 98 göst.