+2 oy
489 göst.
Moda kategorisinde (423 puan) tarafından

image

image

Hanimlar kizcagzima hastane için kapı süsü yaptım kendi imkanlarimla bunun altına bide tüylerden sarkıt yapicam fiyonklu sizce olmuş mu fikirlerinizi alabilir miyim yanındaki kutuyuda ben yaptım 

19 Cevaplar

0 oy
(140 puan) tarafından
Çok tatlı olmuş emeğinize sağlık
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok mutlu oldum
(140 puan) tarafından
Ricalar canım
-Reklam-
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Bunu mutlaka ticarete dokmelisin cnm çok güzel olmus
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim hepsi ceyizden kalan malzemeler sandik süslerini sökmustum gün gelir işime yarar diye atmamistim iyiki atmamisim bitek kasnaga para verdim
(8,778 puan) tarafından
Bu tarz kapı süsü işlerinde iyi para var trendyol girişimci kadınlara destek veriyor orda kendine dükkan açıp 3 4 5  günde teslimat yapsan çok iyi para kazanirsin bence düşün bunu
(423 puan) tarafından
Evet bende uğraşmam alırım diyodun trendyolda 400-450 TL yazmislar bence çok fazla sadece kasnaga 50 TL verdim ikili kasnak ben tekini kullandim bide diğeri duruyor onlada inşallah dönence yapmayı düşünüyorum. Ama bu Trendyol dükkan açma şeyini ilk defa duydum bı arastirrim teşekkür ederim
(8,778 puan) tarafından
Mutlaka aristir cnm elin yatkın yeteneklisin hemde el işi ürünler heryerde çok çok pahalı az biraz uygun fiyata yapıp çok satış yaparsin hem Bi işin olur hemde yeteneğin korelmez n11 trendyol hepsiburada gibi yerlerde satış yap mutlaka
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim araştırcam bunu bende isterim inşallah bakalim
0 oy
(140 puan) tarafından
Çok tatlı olmuş emeğinize sağlık 
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederimm
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Çok çok hoş olmuş
(423 puan) tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş canım eline emeğine sağlık 
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederimm
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Ellerine sağlık çok güzel olmuş 
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
sus gercekten harika olmus
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,575 puan) tarafından
süs mukemmel olmus ama keske cok cıcek yerıne ısım yazsaydın daha da hos olurdu gıbı geldı ama kesınlıkle yeteneğin var es gecme ustunde dur derım
(423 puan) tarafından
B harfini yapışkanlı evadan yaptım elimde okadar vardı ama ilerde değiştirrim zaten diye düşündüm
(1,575 puan) tarafından
Anladım canım cok guzel olmus harfte valla profesyonelce :)
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederimm
0 oy
(226 puan) tarafından
Efsane olmuş canım bayıldım sağlıcakla gelsin kuzucuk
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederimmm
0 oy
(11,089 puan) tarafından
İkisi de çok güzel eline emeğine sağlık :) 
(423 puan) tarafından
Teşekkürler :))
0 oy
(2,241 puan) tarafından
MaşaAllah çok güzel olmuş ellerine sağlık 
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Ne karılar var beeee... çok güzel olmuş eline sağlık. Adı ne olacak 
0 oy
(72 puan) tarafından

Açıklamayı okumasam fiyat sorcaktim :D

(423 puan) tarafından
Şuan daha o evreye gelmedim :D
(72 puan) tarafından
Bence minik bi yatırımla devam etmelisin baya güzel ve hoş iple isim yazsanız b harfin yerine çok hoş olur sanki
(423 puan) tarafından
O B harfini pleksi düşünmüştüm ilk başta sonra  fiyatları uçuk geldi benimde elimde simli Eva vardı şimdilik idare eder dedim ama ilerleyen zamanlarda değiştirrim zaten Eva çabuk yıpranan bişey belki evanin üstünden kuzucuk iple gecebilirim pofidik durur hemde hemen yipranmaz diye düşündüm
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Çok güzel canım 
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
El emeği çok güzel ellerine sağlık 
(423 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Eline sağlık çok güzel olmuş bana da yapar mısın :)) 
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim bi gun dükkanımı açarsam burdakilere ücretsiz yapicam :D
(1,766 puan) tarafından
Ahahahha şaka yaptım zaten
0 oy
(946 puan) tarafından
Tek kelimeyle ha-ri-kaaaaa
(423 puan) tarafından
Teşekkürlerr
0 oy
(1,268 puan) tarafından

Mükemmel olmuş nasıl yaptınız hangi malzemelerle bende yapmak istiyorum <3

(423 puan) tarafından
İçindeki çiçekler ve tül benim çeyiz sandığından kalmıştı suslemistim onun süslerini sökunce saklamistim, tülü sardigim sey çivisiz kasnak. Kasnak ikili oluyor ben tekini kullandim diğeri duruyor. B harfi de yapışkanlı simli Eva. Çizip kestim yapıştırdım. Burda para verdiğim tek şey kasnak oldu bana sadece 50 TL'ye mâl oldu. Etrafindaki püsküller tuhafiyelerde metre işi satılıyor bide ondan kestirdim yapıştırdım aslında  eski malzemelerden dönüşüm gibi bişey oldu. Altına yine sandıktan kalan kurdelem ve şerit incilerim var ondanda fiyonk yapicam. Deniz yıldızlı kutuda bildiğin şokun dondurma kutusu etrafını jüt iple sardım kurutulmuş  deniz yıldızınida tuhafiyeden aldım. Kutu bana 30 kapı süsüde sadece 50 TL'ye gelmiş oldu
(1,268 puan) tarafından
Ben de yapmak isterdim ama evde hiç öyle artık malzemem yok kaçarak evlendim de :D Ben de deneyeceğim yapmayı. Ellerinize sağlık.
(423 puan) tarafından
Bende atmıyorum bigün ise yaricagini biliyordum bide napcan onları demişlerdi şimdi bı yapay cicek olmuş 50 lira valla. Malzeme olduktan sonra yaparsın hem eğlenceli zaman geçiyor
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Ayy masallah cok guzel olmus 
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 371 göst.
29 Mart 2022 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
18 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nuremir (864 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
0 oy
6 cevap 114 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Vss (2 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,719 cevap

34,778 kullanıcı

...