0 oy
99 göst.
Aile kategorisinde (85 puan) tarafından
Kızlar sadece içimi dökmek için yazıyorum 22 haftalık hamileyim oğlum olucak Allahın izniyle kendi babamın adı hasan eşimde diyar ismini çok seviyo hasan diyar koyucaz kendi yengem onu niye koyuyo hasan tamam da diyar neymiş diye anneme söylemiş bnde pek akrabayla uğraşmam sinirim taştı mı patlayan bi insanım sabrımın sonuna geliyorum artık eşimin yengesi de yok başkasını kınama çocuğumuz ona benzer diyo iki tarafa da ilk torun veren benim her kafadan ayrı ses çıkıyo yeri geldiğinde yapıştırıyorum cevabı annesi benim bnden iyi düşünemez kimse diye yeri geldiğinde susuyorum ama sabrımın sonuna geliyorum yavaş yavaş haddi olmayan herkes bi laf ediyo kimsenin ne düğünümde ne hamileliğimde faydası oldu bide laf etme hakkı buluyolar kendinde cevap versem aileler tartışıcak büyüklük bnde kalsın diyip susuyorum ama bıktım yani biraz uzun oldu kusura bakmayın

1 cevap

0 oy
(1,189 puan) tarafından
Canım insanlar derlerde derler sen takma boşver hamileliğini zehir etme eşinde anlayisliymis ne güzel işte 
(85 puan) tarafından
Eşim Allaha şükür hep bnm tarafımı tutuyo oda laf etse kavga çıkcak diye susuyo bişi oldumu kafama çok takıyorum bn bu huyumu hiç sevmiyorum ama günlerce düşünen tiplerdenim laf edilince de sinirlerim bpzuluyo
(1,189 puan) tarafından
Kız takma mayi öğren yoksa hayat zehir olur sana sala herseyi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 298 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 101 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 450 göst.