0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar cok sıkıldım hemde sohbet olsun dedim belki farklı seyler cıkar nişanınızda yapmadıgınıza pişman oldugunuz yada içinizde kalan birşey var mı 

21 Cevaplar

0 oy
(1,575 puan) tarafından

Ben komple nişanı yapmadım :D dügünü bıle yaptıgıma pişmanım :D

tarafından
Niye ki
(1,575 puan) tarafından
Ben sevmiyorum gereksız seylere para harcamayı sırf aılem gelen gıden es dost olacak vs vs dedıler dıye kabul ettim nikah ve kucuk bır eglencelı gayet kafi bence anı dersen bır foto cekımı bıttı gıttı
-Reklam-
0 oy
(6,222 puan) tarafından
Eşim duvagimi kaldırdı o an opecekti herkes sağolsun yok mok dedi amcam yanimizdaydi ayipmis mışmışmıssssss içimde kaldi
tarafından
Bana sacma geliyor orda öpmeyince sanki Bi daha hiç öpmicek mi :)
(6,222 puan) tarafından
Ne bileyim Elif ablaaa tam çıkıyordum iki üç basamak kalmıştı hopppp kafama kırmızı duvak attılar sjsj
(13,824 puan) tarafından
Hadi ya :) degisikmis :)
(6,222 puan) tarafından
Bende şaşırmıştım ama onlar her yerde kafama attılar onu sjsj
(13,824 puan) tarafından
:))) ani olmus degisik
0 oy
tarafından
nisanim evde yuzuk takmak seklinde oldu.. ben oyle istedim baskasi da icimde kalmadi.. dugun de yapmadim mesela.. icimde kaldi gibi dusunup hayatini bogan bir tip de degilim.. o zaman oyle istemisim oyle olmus der gecerim
tarafından
Niye yapmadın
tarafından
dugun mu.. biz esimle ilk tanistigimizda herseyi konusmustuk ciddi dusunuyorum ama evlenirsem dugun yapmam sevmiyorum demisti, bende kina eglenceli olur sorun yok demistim.. Hic de pisman olmadim acikcasi iyiki de yapmadim.. millet iki oynayacak die o kdr masrafa gerek yok.. evlenen oldugun icin anlamiyorsun ztn..
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Küçük aile arası bişe oldu. Üstüm basım makyajım çok güzeldi. Keşke eşimle başbaşa bikac güzel fotom olsaydı. Ona pişmanım sadece 
tarafından
Bol bol çekilecektin
(8,858 puan) tarafından
Aynen bir tane var sadece. Gerisi hep saçma sapan bir sürü insanın olduğu fotolar. Yanımızda birileri olanları kirptim bikac tane ama olmuyo. Dışarıda çekilebilirdik. Deniz kenarında oturuyoruz sahile inip bikac tane cekilseydik keşke
0 oy
(11,093 puan) tarafından

Komple nişan içimde kaldı dicem ama kalmadı da :D nişanım olmadı isteme nişan birlikte gibi bişi oldu. Hiç eksikliğini hissetmedim :D

0 oy
(5,337 puan) tarafından
Evde süs falan yapmadım organize dış çekim yoktu bunlar içimde braz kaldi
tarafından
Organizasyon olsa cok güzel olurdu
(5,337 puan) tarafından
Kız kiraydi ev küçüktu yeni tasinmistik param yoktu hiç esimlerde demedi yapalım dye
tarafından
Kız ben boşandım bizimde evimiz küçük Bi daha nişanlanacak olursam bahçeye kurduracam
0 oy
(1,618 puan) tarafından
İsteme yüzük birlikte oldu ve ev aşırı kalabalıktı. En azından isteme başka gün yüzük takma yani nişan başka gün olabilirdi. Annem hayatımda bir defa gördüğüm saçma sapan komşuları bile çağırmıştı. 
0 oy
(441 puan) tarafından
Nisanimi evin önünde yapmıştık ama yağmur yağdı bunu da değiştirebilmem mümkün değildi :)
0 oy
(906 puan) tarafından
içimde tek kalan nerden bulaştım bu insana (.................)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Nişan fotoğraflarım kayboldu hem fotoğrafçıda çektikleri hem nişan videosu fotoğrafları iyiki bir iki eş dost çekmiş taş çatlasın 7-8 tane fotoğraflar var
0 oy
tarafından
İsteme,söz,nişan hepsini bir evde yaptım. 30 kişiydik sadece. Kınayı zorla annemle kayınvalidem yapalım dedi pişman olursun filan diye ama yemin ederim olmasa da pişman olmazdım. Sadece nikah yaptım. Hiçte pişman değilim. Temiz iş oldu bizim için. 
tarafından
Masrafsız olmuş
tarafından
Aynen. O masrafı balayında harcadık.
0 oy
tarafından
Eşim doğum günümde birşey yapmazsa höm ex kocam bsnsnsn
tarafından
Ne diyorsun kız yanlis posta yazdın sanırım ☺☺☺
tarafından
Ya bu gün başıma gelmeyen kalmadı artık hangi posta yazdığımı da bilmiyorum ağğğğ :((((
0 oy
(15,912 puan) tarafından
Nisanimda içimde kalan tek şey şu yağmur dolayisiyla nişanı dışarıda yapamadık tuttuğumuz orkestra boşa gitti ve 5 taşım daha takamadan çalındı 
tarafından
Kötü olmuş
0 oy
(5,594 puan) tarafından

Her şey desem :unsure: hiç bir şey istediğim gibi olmadı nişan olacağım gün haberim yoktu öğlen öğrendim akşamına nişanım oldu her şeyi 2 3 saate sığdırdık 

tarafından
Nasıl kız
(5,594 puan) tarafından
Görücü usulü oldu benimki. Bir hafta öncesinde geldiler çocukla konuştuk tamam dedik daha sonra onlar gelip gün belirleyecekti güya pazar günüydü bende uyuyorum saat olmuş 12 Bi baktım annem çağırıyor kalk alışverişe gidecek siniz haftaya nişan var diye. Alışveriş diye çıktım bide öğrendim akşamına nişanım var
0 oy
(870 puan) tarafından

Evde yaptım organizasyon kudurdum çok şükür oyunumu da oynadım çokda güzel eğlendik son dakikada bir deprem oldu sallandık korku oldu biraz insanlar çocuğu evinde olanlar gitti aile büyükleri kaldı tek Allah'a şükür ablalar vardı hiç elimi sürmedim oturdum :D

0 oy
(1,275 puan) tarafından
Nişan yapamayan ben :( 
0 oy
(3,383 puan) tarafından
Pandemi nedeniyle nisan iptal oldu calisiyordum pandemi yasaklari geldi nasil agladim is yerinde anlatamam 15 gun vardi nisana sadece iptal oldugunda kinamda pandemi nedeniyle evin icinde yaptık 
0 oy
(2,123 puan) tarafından
İlk evliliğimde başımı geriden bağlamasını istemiştim kuaföre cahillik işte heves etmiştim. Gerizekalı kuaför arkamdan toplamış up uzun türbanın kalan kısmını elbisenin ensesinden içine sokmuş be topladı sanıyordum. Kaynanam gelip bu ne böyle demişti bende ben böyle istedim dedim. Nişan fotolarında gördüm ki sallanıyo arkada koca türban tövbe mal kadın ne diye kuaför olmuş iş bilmiyoda. Bide ben beyaz tenliyim resmen solaryuma girmiş gibi esmer fondöten kullanmış. Hepsini nişandan sonra fark etme şoku tabi :D eski kocam olacak öküzde ilk gördüğü gibi hayatım da gördüğüm en çirkin gelin olmuşsun demişti. Cabası 
0 oy
(5,240 puan) tarafından

Mavi seviyorum diye mavi yaptık suslemeyi ve babam yoktu o sıralar o olmadığı için almayandaki dayım ve yengem yaoti herseyi içimden geçeni yapamadim ama saolsunlar yinede sünnete benzer bisey olmuştu hahahhah :)söz nişan evde kendi aramızda oldu bu arada 

0 oy
(12,904 puan) tarafından
Evde aile arasında yaptığıma pişmanım büyük kına yapacaktım o da pandemiye kurban gitti :( bir de eşime o kadar tembihlememe rağmen nişan çekimi olmadı 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 356 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Cemrenin mamasi (8,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 139 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 635 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde YğMur (99 puan) tarafından soruldu

379,013 soru

11,344,956 cevap

34,808 kullanıcı

...