0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından kapalı
  • Bu zıbını evlenirken çeyiz düzülürken alıp 1 sene önce evime koydum organizer almıştım yerleştirdim güzelce hiç giymedim kasım ayında bir büyü mevzuları oldu bulduk attık derken aradan aylar geçti dolapta bir anda çekmeceden kötü koku geliyordu bir aldım sap sarı olmuş yapışmış kağıt gibi olmuş aklet ama diğer hiç bir zıbında yada iç çamaşırında iz yok organizerde bile küf yok sadece akletin değdiği yerde sarı lekeler var biz küf sanmıştık ben yıkadım domestoslu aceli suda beyazlarla attım ama çıkmamış sarı lekeler sadece artık kağıt gibi değil bariz bu büyü ben bunu napabilirim?

image

image

image

image

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
(119,204 puan) tarafından
sirkeli suda beklet sonra kurut yak bi suya yada yesillige at ama svine yatak odana kim girwr
tarafından
Soru kapatılmış
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben bilmiyorum ama giymedigim dolapta bir süre kalan kıyafetlerim giymesem bile leke değiyordu.babaanem derdi ki sen giymedikçe afedersiniz şeytan tuvaletini yapıyormuş hemen oku silim yoksa utanırım .ama senin olayın farklı sen büyü falan diyon bacim
(6 puan) tarafından
Ben kasım ayında evde büyü bulduk eşimle yeni evliyken attık gitti onu çok kötü eşimle bana ayrılalım diyr yapılmıştı saçı çıktı içinden çocuğum düştü bir daha hamile kalamadım daha kim bilir evde nerlerde var haberimiz olmadan kondu ama böyle ara ara buluyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 759 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ebrar10 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
0 cevap 68 göst.
0 oy
1 cevap 144 göst.