0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (5,727 puan) tarafından
Bebeğim 55 günlük, tek memede yara olmuştu o iyileşti. Elimden geldiğinde doğru emzirmeye çalışıyorum geçmiyor ağrı, sızlıyor. Özellikle bebeğim emmeyi bırakınca 1-2 dakika içinde daha çok sızlıyor. Süt de sağıyorum bu arada, pompa da biraz acıtıyor. Baya üstsüz geziyorum evde dışarı çıkmak eziyet oldu

3 Cevaplar

0 oy
(6,164 puan) tarafından
Bebeğin göğsünü tam kavradığından emin olman lazım o yüzden aciyodur muhtemelen 
(5,727 puan) tarafından
Evet hepsini alamıyor ağzına, daha doğrusu başta alıyor sonra ucuna getiriyor. Küçük doğdu ağzı küçük ona bağlıyorum ama şimdi 3.5 kilo toparladı. Bir de sanki kollarıma kadar ağrı vuruyor bu mastit olabilir mi ki
-Reklam-
0 oy
(392 puan) tarafından
Ayhh bnmde ucu resmen ayrılmıştı byle bi kısmı.. çok acıyırdı emdikçe. Sagmak iyi geliyordı o kadar acımıyordu 1 aya yakın birini emdi digerini sagıp verdim öylelikle geçmişti. Bu arada kremde sürüyordum 
(5,727 puan) tarafından
Onu bende yaptım yara olan iyileşti ama şimdi ikisi de çok hassas, artik kolum bile ağrıyor emzirdikten sonra
0 oy
(4,043 puan) tarafından
Tahinin üstünde biriken yağını sür streç poşet vb bişeyle kapat üstünü
(5,727 puan) tarafından
Yapayım unu teşekkür ederim
(441 puan) tarafından
Bende bunu yazicaktim bir gün bile sürmedi hemen geçirdi benimkini bana da hemşire söylemişti sütüm çok fazla birikmisti taş gibi olmuştu göğüsum yatarken bile aşırı ağrı yapıyordu dokunamiyordum üstüne birde yara olmuştu doğru düzgün emziremiyordum tahinin üstündeki yağı sürünce geçti sonra emzirmeye başladım tekrar şimdi keyifli emziriyorum
(5,727 puan) tarafından
İnşallah çabuk geçer yaklaşık iki aydır çekiyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 61 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu