0 oy
93 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından

Kızım 29 aralıkta 1 yaşına giriyor. Heveslendim bende konsept doğum günü yapmak istiyorum. Kapalı cafede hava soğuk olduğu için konsepte göre de bebeğimi giydirmek istediğim için kışa uygun güzel bildiğiniz bir konsept varsa yardımınızı istiyorum. Lütfen fikirlerinizi alabilir miyim? :)

5 Cevaplar

0 oy
(123 puan) tarafından

Kışa uygun tek seçenek var karlı konsept :) 

(2 puan) tarafından
Çok güzel fikir aslında iyice bi araştırayım ben bunu :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Penguenler üzerinden gidebilirsin. 
0 oy
(339 puan) tarafından
Elsa karlar ülkesi konsepti yapabilirsin kış olduğu için ya da yeni yılda olabilir geyikler, elfler falan. Ben kızım daha anlamadığı için 1 yaş doğum gününde pembe ve gold rengini kullandım sadece.
(2 puan) tarafından
Ya çizgifilm karakterleri istemiyorum hiç ama elsa olmadan sadece karlar ülkesi ile ilgili bi araştırma yapayım çok teşekkür ederimm :)
(339 puan) tarafından
Evet öyle olabilir canım rica ederim :)
0 oy
(592 puan) tarafından

Bebek bakımı bölümündede yazmıştım tekrar yazayım :) karlar ülkesi elsa konsepti kışın tercih edilen konseptlerden:P

(2 puan) tarafından
Çizgi film karakterleri hiç istemiyorum bir yandan da yılbaşı konsepti gibi olmasını da istemiyorum sadece karlar ülkesi gibi bir konsept için araştırma yapayım ben ☺️
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Elsa olabilir canım unicorn da :) ikisinide yaptım ben
(2 puan) tarafından
Çizgifilm karakteri gibi konsept istemiyorum çok güzel fikirler ama aşırı aşırı kararsızım çok teşekkür ederim fikirler için  :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 111 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 211 göst.
0 oy
3 cevap 74 göst.
0 oy
10 cevap 191 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,098 soru