0 oy
363 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar 3 gün kuralını uyguladim yoğurt verdim şükür alerji yapmadı acaba bundan sonra ne vermeliyim 

Acemi anneyim lütfen bilenler beni detaylıca bilgilendirir mı 

Çok teşekkür ederim şimdiden 

Yazan elleriniz dert görmesin inşallah ❤❤❤

6 Cevaplar

0 oy
(162 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Meyvelerden ver canım sonra sebze bunlarda da sorun olmasa karışık sebze ve meyve püreleri çorbalar 
(762 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(162 puan) tarafından
Rica ederim .google da gurme bebek diye bir site var tadimlarin bitince oraya bak bebek maması tarifleri var canim
(762 puan) tarafından
Çok sağol cnm hemen bakıyorum
(1,567 puan) tarafından
Once meyve verirse sebze yemiyorlar patates havuc borkoli karnibahar kabak devam edebilirsiniz boyle yumurtanin sarisi haslanmis 8 e bol bir parcasini ver 3 gun  bi dene bakalim :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ilk olarak sebzwlerden ver canim. Sonra meyvelere gec. Meyveler tatli oldugu icin ilk verirsen sonra sebze yemeyebilir. Sonrasinda yogurt alerji yapmadığına göre yogurt corbasi verebilirsn. Denedigin sebzeler alerji yapmazsa onlardan corba yaparsn. Tarhana verebilirsn. Muhallebi yapabilirsn
(762 puan) tarafından
Ya yoğurt çorbasını nasıl yapıyorsunuz  rıca etsem tarif verir misin
tarafından
2 3 su bardağı suya az bsey pirinc atyrm iyice yumusayana kadar pisiriyrm. Ufak bi kase yogurda 1 yemek kasigi un ekleyip cirpiyrm. Kaynayan sudan az bsey ekliyrm ilitym yogurtu yavas yavas suya ekliyrm karistirarak. Corba yogunlasincada zeytinyaginda az bsey nane yakıp ekliyrm corbaya:)
(762 puan) tarafından
Tamam cnm çok sağol
tarafından
Rica ederm:)
0 oy
(299 puan) tarafından
Sebze corbalari veya sebze pürelerine gecebilirsin canım ben gecen kabak havuc patates pirinc haslayip blendrdan gecirip birazda sızma zeytinyag döküp verdim sevmedi ama yedirdim :)))
(762 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(299 puan) tarafından
Rica canımmm
0 oy
(497 puan) tarafından

Sebzelere geç canım. Meyve verme, tadını alırsa sebze yemez.

Kabak, patates, havuç, taze fasulye, brokoli bunlari verebilirsin. 

Sonra meyveler :)

(762 puan) tarafından
Tamam cnm çok sağol
0 oy
(15,647 puan) tarafından
Kabak haşla ver patates havuç bunlardan sonra çorba yap içirdi meyveler ver yağmurda koyup ver bebe bisküvisi yap kndin sonra onu suya koy ver 
(762 puan) tarafından
Ya kabak ı nasıl haşlayacam normal suylami
(15,647 puan) tarafından
Evet o şekilde yapabilirsin yada varsa delikli bir kabın içine koyup suyun buhari ile de pisirebokirisn
(762 puan) tarafından
Çok sağol cnm yarın yapayım
0 oy
(73 puan) tarafından
Kaç aylık,,ben geçen gün tarhana çorbası verdim kahve fincanı kadar,,kural uygulamadım:))bugünde yarım fincan kadar mıhlama bir falım sakızı kadar peynir biraz açık çay,,hem etmiyor hem mama ,,4 aylık olduk bugün
(442 puan) tarafından
Maşallah biz 6 aylık olduk ben ek gıdaya geçmeye cesaret edemiyorum
(762 puan) tarafından
6 gün sonra 6 aylık olacak cnm
(73 puan) tarafından
Veriyorum ben önceden mamamı vardı anneler hem meme hem ne bulsalar veriyorlardı
(73 puan) tarafından
Tabi emzirmektende Vazgeçmem,,:)))süt mama kesmiyor benim kini sindirimini takip ettim tabi,,
Allah bağışlasın bu arada

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 119 göst.
14 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu

379,092 soru

11,347,903 cevap

34,813 kullanıcı

...