0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (2,491 puan) tarafından
Mikrodalga firin aldm taksitle gune girmek yerine esim le ammem gereksiz diyo siz ne dusunuyorsnz

Saglik acisindan bilinen aksine zararli degilmis normal firimlarin frekans degeri mikrodalga dan yuksekmis saglik acisindan ziyade kullanjm acisindam degerlendirirsneiz sevinirim

11 Cevaplar

0 oy
(2,729 puan) tarafından
Asla gereksiz değil.  O kadar gerekli ki benim çok işimi görüyor. Yemeğimi ısıtıyor donu kıymam etim ekmeğim varsa çözdürüyor Hatta içinde ıslak kek vesaire de yapılıyor yani çok iyi ben doğum yaptığımda gerçekten onun sayesinde sıcak yemek yiyebiliyordum
(2,491 puan) tarafından
Aynen arkadasomda diyo ki normal firinda kullanabilin yer tutuyp
-Reklam-
0 oy
(6,130 puan) tarafından
Hem gerekli hem değil bana göre. Olursa kullanırım olmazsa aramam 
(2,491 puan) tarafından
Aslinda kolaylastiryo normal firini mikrodalga gibi kullaniyoms arkadasim
Mikrodalga gibi hizlica cozdurur mu ayrica o firin iliyana kadar bissuru elektrik yakmaz mi
Kendimj avtma cabam gibi oldu yorum:)
(6,130 puan) tarafından
Annemlerde vardı, onlar hala kullanıyor. Evlenmeden önce ben de kullanıyordum da kendi evime almadım. Hem yerim yok hem de bilemedim. Belki geniş mutfağım olsa alırdım. Ha bana göre airfryerdan daha kullanışlı bir ürün. Aldım airfryer hiç memnun değilim
(2,491 puan) tarafından
Annemde de kumtelin airfryer i var hic guzel degil yarim saatten fazla bir patates i kizatti ama lezzet ofsayt yine biber kozleyelim dedik 2o dk.uzun surdu tupte ondam daha hizli kozlenir
Belki philips xiaomi gibi markalar gyzeldir diye dusndum ama kumtel sifir berbat
(6,130 puan) tarafından
En iyisi de olsa çok gerekli bir alet değil
0 oy
(424 puan) tarafından
Kalabalık olmayan evlerde pratik bence ama arar miyim aramam 
(2,491 puan) tarafından
Aldim cok dusunmeden
0 oy
(1,588 puan) tarafından
Benim var normal zamanda pek kullanma gereği duymuyorum ama hastayken ilk yardım diyebilirim oğlum kendi dolaptan çıkarıp yemeğini çorbasını ısıtıp yer 
(2,491 puan) tarafından
Valla dondurufudan acil biseye iht olunca cok iyi oluyo
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Bence gerekli bişe. Vardı bozuldu bendeki, sonra çok istedim ama benim eşim de gereksiz görüyo almadık :/
(2,491 puan) tarafından
Gune girecektim ayda 500 liraya oda dusundum gun bitene kadar para pul oluyo en iyisi esya aliyim alinan esya gun gun artiyo diye dusundim
9 taksit ayda 420 liraya alms bulundum
(11,086 puan) tarafından
Hayırlı olsun güle güle kullan
(2,491 puan) tarafından
Tsekkr ederim sagokun
0 oy
(374 puan) tarafından
Fırınla mikrodalga aynı değil çok fark var ve çok gerekli bizde kızların ceyizine alırlar ve herkes de kullanır 
(2,491 puan) tarafından
Bende seviyorm bazen aklima dondurucu fan bisi yapmak geliyo bu saatten sonra cozulmez deyip yarima kaliyo acil misadfit gelse et cikaramam aninda ama mikrodalga yemen pratikxw hallediyo pogwca yap at hemen cozdur pamuk gibi oluyo
(374 puan) tarafından
Evet çok işe yarıyor valla
0 oy
tarafından
Bence cok pratiklik katiyor mutfaga
(2,491 puan) tarafından
Benim de yorumlardan sonra daha da emin oldim tskler
0 oy
(5,088 puan) tarafından
O kadar gerekli ki inan. 4 yıldır kullanıyorum keşke daha önce alsaydım diyorum 
(2,491 puan) tarafından
Gunden de karli.bence kimbulir taksitleri bitene kadar fiyati ne kadar olur
(5,088 puan) tarafından
Valla biz 4 sene önce 850 liraya almıştık samsung benimki. 4-5 gün önce baktım 4000 olmuş
(2,491 puan) tarafından
Taksitle benimki 3800.e geldi bosch markasi
Hersey cokk pahali
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Valla elim ayağım bacım anında hazır ediyo pratik bişey koy tabağa at içine bulaşık da cikarmiyo çok pratik çok kullanışlı çok işimi goruyo benim hatta buzluktan biseye ihtiyacım oluyo aniden atıyorum içine cozunuyo hemen yalnız elektrik faturasına baya yansiyo haberin olsun 
(2,491 puan) tarafından
Elktirigi hesaba katmadim ama cok buzlukta olupta bu cozulmez detip yarina biraktigim cok oldu
Ani oht halinde dondurucudan bisi kullanamiyorm  bu durumdqn cok sklmstm
(7,210 puan) tarafından
Evet evet bende artık zırt pırt herşeye kullanmıyorum acil durumlarda kullanıyorum çok fazla etkilemiyo sende öyle yap
0 oy
tarafından
Valla aşşşırııııı gerekli listesinde kendileri 
(2,491 puan) tarafından
Bemde gune girmektense alayim dedim kesinlikle bende ayni dusuncedeyim firin muadili olamaz diye dusinuyorm.
tarafından
Buz çözmede özellikle akşam yemekleri kurtarıcısı bazen insanlık hali unutuyoruz yani annemin bozulmuştu çok zorlanmıştık iyi etmişsiniz
0 oy
(6,368 puan) tarafından

image

bence çok gerekli ben çok seviyorum

Güle güle kullan canim

(2,491 puan) tarafından
Teskkr ededim cnm.bende cok seviyorm bana gore pratiklik

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 48 göst.
21 saat önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 141 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Annelikguzell (991 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,104 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı