0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (81 puan) tarafından
Eşim burun ameliyatı oldu. Silikon tampon kullanmışlar. 2 gün sonra çıkarılacak. Acı oluyor mu?

8 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Bilmiyorum post yukarı çıksın 
(81 puan) tarafından
Teşekkürler:)
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Başlığı okurken burnum sızladı :D

0 oy
(1,741 puan) tarafından
Yol cnm olmuyo ama oksijen hava gittiği için ben burnumdan kan boşaldi sandim 
(4,197 puan) tarafından
Ama o ilk nefes alis genize kadar hava gitmesi insan bir oh diyor:))
(1,741 puan) tarafından
Hiç sorma cnm tat alma duyum yerine gelmeye baslamisti resmen yedigimden ictigimden asla tat alamiyordum:]
(4,197 puan) tarafından
Aynn ay guzellik ugruna her aciya katlanirim ama param olsun yeterki:)) göz rengim haric her bir cm karemi degistirebiirim:) 4 ay sinra revizyon olcam insallh:)
(1,741 puan) tarafından
:))sen estetik mi yaptırdın cnm bende kemik egriligi vardı içten oda sinirlere baskı yapıp sürekli agri yapıyordu onu duzeltti içten bide bi kaç parça et varmos onlari aldı dıştan işlem yapilmadi hadi hayırla inşallah cnm onu da atlatırsın kolaylikla
0 oy
tarafından
Acı eşiğim yüksektir ama burun denince Allah kimseye yaşatmasın. Beni 3 kişi tutmuştu burnumdan tampon çıkarırlarken. 
(81 puan) tarafından
Silikon tampon muydu
tarafından
Sormadım nasıl tampon diye o zamanlar varmıydı tam bilmiyorum tek gördüğüm gazlı bezlerin kan olduğuydu. Odadan çıkarken de kanadığıydı. Elime gazlı bez verdiler onu tuttum kan durana kadar.
(81 puan) tarafından
Hımmm gazlı bez dediğinize göre sizinki silikon değildi. Bezdi yani
tarafından
Dediğim gibi 10 sene filan geçti üstünden tek hatırladığım ameliyat sonrası acısı bir de doktorun yanındaki kanlı bezler. Bir de ben aynı anda iki ameliyat oldum. Bademciklerimi de aldırdım. Aslında sadece dikişleri keserken çok acı hissettim sonrası rahatlamaydı
0 oy
(160 puan) tarafından
Ben geniz eti ameliyatı oldum benm estetik degildi çıkarırken asla acı olmuyor sadece birden beynine oksijen gidiyor burun açılınca bi baş dönmesi  oluyor
tarafından
Geniz eti ameliyatını burundan mı oldunuz
(160 puan) tarafından
Evet tabiki geniz eti burunda tek olur ya başka bi yerde olmaz canm up uzun tamponlar takıyorlar onları çıkarırken aman bunlar nasıl oraya girdi diye bi sasiriyorsun ama ağrı olmuyor
tarafından
Benim kardeşim oldu geniz eti ameliyatı, ağzından oldu. O yüzden şaşırdım burundan olduğunuzu okuyunca
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Yok olmuyor benimkide silokon Du sadece dikişlerini açarken biraz acıtıyor. 
0 oy
(133 puan) tarafından
Acı eşiğim düşüktür ama hiç acımamıştı doktor da çok kibar davranmıştı gerçi
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Gecen baharda alerji kaynaklı burun konka etlerini yaktirdim tampon taktılar iki gun sonra aldılar  saniyelik bir aci tuhaf sizlama hissettim kan bosalmadi cunku zaten dr hemen birsey sokuyo hava gibi temizledi icini sonra diger burun deligine gecti ama ilk bir hafta acayip kuruluk  ara ara sizan kan geldi 1 hafta boyunca büyük boy sterimari kullandirdi tuzlu su rahattım sonra düzeldi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (433 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 46 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 1,451 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 238 göst.