0 oy
339 göst.
Aile kategorisinde (722 puan) tarafından
Kızlar bilmeyenler rica etsem bir önceki postumu okusun kızlar eşim carsamba günün den beri benimle küs tek kelime kunuşmuor yatağını ayirmiş bende asla kunuşmam hem suçlu hem guçlu siz olasaniz ne yaparsinjz

9 Cevaplar

0 oy
(722 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar bir fikir verin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okudum eşinin seni küçük görmesi hiç hoş değil çok kırıcı bir durum bencede özür dilemeden konuşma 
(722 puan) tarafından
Asla özür dilemez ben bu yünden asla kunuşmam hem suçlu hem kusuyor
tarafından
Hatasını telafi etmeli
0 oy
(229 puan) tarafından
Sende konusma bosver ne alaka bir toplantı yüzünden saçma sapan seni aşağılayan hem o hemde yatak ayırıp konuşmaması ne özür dileyeceği yerde hiç takma sende mutluymuş gibi davran 
(722 puan) tarafından
Bende aynen öyle yapa ** ama sence saçma değilmi aceba eşim beni mi aldatıyor o yüzden mi böyle davranıyor aceba
(229 puan) tarafından
Günahı boynuna ben erkeklere güvenen bir kadın değilim maalesef yapabilirde yapmayabilirde ayni evin içinde sen yaşıyorsun eğer çok çok kafana takıyorsun git de sen ne yapmaya çalışıyorsun durup dururken ne bu hareketler benim sana Trip atmam gereken yerde sana noluyor de
0 oy
tarafından
Eşin şimdi sen veli toplantısına gittin diye mi yani 
(722 puan) tarafından
Yok sabah veli toplantısından geldim eşim sordu işte sen gitmeseydin ben gidecektim bende dedim sen uyanmadin hem dedim tüm öğrencilerin annesi gelmişti bana diyor sen öğretmenle kunuşmayi bilmezsin o sen kunuşamiyirsun falan bende küstüm başka bir odaya geçtim o yüzden kusmuş
0 oy
(17,907 puan) tarafından
Konusma sakın o konusmayana kadar sende konusma valla ben konusmam ama bizimki konusur küs kalamaz guldurur beni sucu ne bu arada
(722 puan) tarafından
Yok bu sefer asla ilk adımı atmam kesilkile  oğlum 1. Sınıfa  başladi bende veli toplantısına gitim eşim dedi keşke sen gitmesdin sen kunuşmayi bilmiyirsun kunuşamiyirsun falan
(17,907 puan) tarafından
Ayy kusura bakma ama esin baya kaba
0 oy
(5,406 puan) tarafından
İyi de sen hatalısın adam gelmek istemiş uyandırsaydin. Yani o da çocuk gibi tepki vermiş gereksiz büyütmüş ama sen adım atmalısın. Git güzelce de ki canim senin için bu kadar önemli olacağını düşünmemiştim özür dilerim anlamış oldum, büyütme sende gel beraber uyuyalım. Alttan alacaksin eğer mesele bu kadarsa
(722 puan) tarafından
Canım benim uyandirdim adam dedi ben gelmiyorum hem toplantıya gelmediği için kusmedu bana dedi sen kunuşamiyirsun kunuşmayi bilmiyirsun benim kalbimi kırdı ben başka odaya geçtim die küstü
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Vallahi iyi sabirlisin yeminle büyük sözüme tövbe ama o ailede iyi duruyorsun tabii sebepler engeller var Allah yardımcın olsun....
(722 puan) tarafından
İyi sabırlı değilim artık sinirden sağlam bir yerim kalmadi sabrım tukeniyor
0 oy
tarafından
Kendisi adam olsaydı da erken kalkıp gitseydi madem öyle konuşma sende canı cehenneme 
(722 puan) tarafından
Yok biti kunuşmam
0 oy
tarafından
Hiç sevmiyoeum böyle kadin gibi trip atani 
(722 puan) tarafından
Bende Allah bildiği gibi yapsın onu

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 354 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cemre demurtekin (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 400 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 162 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu

381,558 soru

11,423,080 cevap

34,981 kullanıcı