0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (1,351 puan) tarafından
Kızlar az önce makineyi sordum da sizce Dyson alıp halıları yıkamacı ya mi vermek yoksa ihlas mi almak 

16 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Burda ihlas kullanan vardı hesabı yok şimdi ama çok memnundu 
tarafından
Buseydi dimi
(12,494 puan) tarafından
Evet.
-Reklam-
0 oy
(320 puan) tarafından
Kullanması zor gelmezse ihlas ama pratiklik istiyorsanız dyson tabiki 
(1,351 puan) tarafından
Canım pratik evet ama işte ihlas da da çok özellik var
0 oy
tarafından
https://instagram.com/cleaningandtips?igshid=MzRlODBiNWFlZA== bu kadın ihlas kullanıyor videosunu izlemek bile ipnotize ediyor insanı. Eşim de alacak ilk fırsatta tabi günlük temizlik için kullanımı zor olur. Buharla temizleme özelliği de var sanırım pencere pervazı kalorifer peteği aspratör vb yanılmıyorsam 
(1,351 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Ay ihlas hem ağır hem çok fazla yıkama Aparatı var tamam iş görür ama sonrası yıka kaldır baya uğraşıyorsn annemde vardı verem oluyorduk
0 oy
(5,669 puan) tarafından
Ablam ihlas aldı çok memun yengemin annesi yaklaşık 15 yıldır falan kullanıyor çok memnun 
(119,342 puan) tarafından
nasi memnun oluyolar kocaman bi alet bi ton ek parca onu cikar oburunu tak o baslik bu kablo o uc vs vs aay parcacikli seyleri teksevmeyen benmisim demekki
(5,669 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama aldığından beri dilinden düşmüyor ablamın hatta ben bile almaya niyetlendim :-) bende Dyson ile ihlas arasında gidip geliyorum
0 oy
(119,342 puan) tarafından
ihlasi allahim o nasi bi alet bi ton parcaso var tak cikar tak cikar kocaman ve agir oyle her an acilcak bi alet degil dyson en iyisi
0 oy
tarafından
İhlas ağır bi makina temizliği zor dyson derim 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Valla gunluk kullanilan philips.maraton.bile agir habtal geliyo itsen gitmiyo.ceksen gelmiyo.yer ve hareket kabiliyeti.kisitliyo o yuzden dyson diyorm oh mis kablo derdi yok harekrt kabiliyeti cok 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
2 si çok ayrı şeyler bacım. Bende dyson var annemde ihlas. İhlası günlük kullanmak işkence. Ben dyson aldım alalı elimden düşmez sabah öğle akşam elimdedir öyle ki diğer elektrikliyi de yeni aldım ama bazen açıyorum onu daha çok iri bisey dökülür saçılır falan zamanlarında. 

Sen bence neye ihtiyacın var onu göz önüne al. Her dk süpürgeye mi yoksa haftada bir ağır olan fırçalı ağızla süpürüp halı koltuk yıkamaya mi?
0 oy
(68 puan) tarafından
Valla canım ben de çok gittim geldim ama dysun da bana göre değil ihlas a karar verdim çünki biz kadınlar süpürge yi biraz hor kullanıyoruz yani ben öyle koltuğu çekicem atıyorum mesela halının üstüne ama dysun öyle değil çok para yani ihlas da öyle ama en azından halı yıkamadan koltuk yıkamadan çıkarıyorsun onun parasını halı yıkama olmuş 25 lira tabi yine sen bilirsin ama günlük süpürgen varsa gereksiz 
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Dyson pratik süpürge ev süpürmek eziyet değil mutfak diye supurmeye başlatıp 10 dakika da bütün evi supuruyorsun ama ihlas hakkında fikrim yok maalesef 
(783 puan) tarafından
Dyson hangi modeli kullanıyorsun cnm bende düşünüyorum
(3,585 puan) tarafından
V12 kullaniyorum ben iyi ki almışım diyorum koridor da halimi atacaktım  toz kıl topluyor elektrikli süpürge çekmiyor diye takı Dyson alana kadar halim değil süpürge kötüymüş:)
(783 puan) tarafından
İnceleyeceğim teşekkürler
0 oy
(245 puan) tarafından
Dyson tabiki kullanması o kadar rahat ki en ufak bişey dökülsün bütün evi süpürüyorum günde 5 10 kere bile kullandığım oluyor koca makineyi çıkartmaya üşenir zaten insan 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Dyson alıp halı yıkamacıya vermek kesinlikle 
0 oy
tarafından
Canım ben İhlas kullanıyorum evet güzel temizliyor ama zor kaldırması çok ağır bide içinde kirli su unuttun mu o koku artık sittin sene geçmiyor ilk başlarda baya kullandım şimdi öyle kenarda ben pişman oldum sahsen
0 oy
tarafından
Annemde ihlas var hemde eski modellerinden çok once almistk ben üzerine tanimiyorum evden öyle bir temizlik kaldırıyor ki halı yıkması koltuk yıkamasi falanda çok iyi bence evde mutlaka olmalı ayda bir detyeli temizlikte ucundaki dövücu başlıkla koltuklardan halıdan müthiş toz çekiyor ben çok memnunum 
(1,351 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
ikisi kiyas kabul etmez bence.. yillarin markasi ihlas tabiki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 228 göst.
11 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Melekyuzlu44 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,806 göst.
0 oy
0 cevap 29 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Berf (6,364 puan) tarafından soruldu

380,153 soru

11,380,501 cevap

34,871 kullanıcı

...