0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (824 puan) tarafından
Bundan nasıl kurtulurum kızlar başım çok dönüyor. Günlük işlerimi yapamıyorum. Kristal kayması dedi doktor KBB doktoru ile de bi görüş dedi. Şunu yaptım geçti dediğiniz bi yöntem var mı? 

7 Cevaplar

0 oy
(7,866 puan) tarafından
Bunun sadece doktorla tedavi sürecine girerek azaltabilirsin diye biliyorum. Bir ara bende de dehşet baş dönmesi vardı ama gitmemiştim kbbye. Benimki Vertigo değilmiş demek ki. Geçti çünkü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annemde var özellikle tuz fazla yağ ve tereyağını yasakladı doktor beslenmede önemli sanirim 
(824 puan) tarafından
Bu aralar çok tatlı yedim canım, şekerim de yükselmiş. Bundan sonra yediklerime dikkat edeceğim.
0 oy
(1,305 puan) tarafından
Doktor tedavi edebilir canım. Hem kristalleri yerine oturtup hem de ilaç vermesi lazım. Çok geçmiş olsun
(824 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun en kısa zamanda KBB doktoruna randevu alıp gideceğim
0 oy
(143 puan) tarafından
Benimde KBB gönderdi tam olarak netleşmedi ama bir ilaç vermişti o sıralar iyi gelmişti. Bir haftadır özellikle kalktığımda hem başım dönüyor hem gözüm kararıyor. Ben aksattim. Bence sen aksatma git bir görün 
(824 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım neden aksattın bence yine doktora git hiç şakaya gelmiyo cidden bide çocukların varsa daha da zor. Ben şimdi annemlerdeyim sağolsun o bakıyo bana ve çocuğuma. Ya evde kendi başıma olsaydım napardım…
(143 puan) tarafından
Aynen canım bende o ilacı kullandım şuan yine başladım, ilacın ismini sil istersen canım emin olmadan kullanmasın kimse
(824 puan) tarafından
Bi manevra varmış onu yaptı doktor ama ilaç kullandığın için tam geçmez  ilacı bırak 3 gün sonra gel dedi tekrar yapacakmış o manevrayı yine gitcem canım doktora
(143 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah düzelir biran once
(824 puan) tarafından
İnşaAllah canım çok teşekkür ederim
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Yatmak canım ben hamileydim yoldan gelmiştim sabah bir baktım ki gözümü açtığımda gözümün önünden 150 km hızla ev geöiyır dönüyor öleceğim sandım tutuna tutuna yürüdüm güçlükle ve sadece yatarak geçti hatta gözlerimi kapattığımda bile dönüyordu 2 gün falan sürdü sadece yatıp uyudum canım 

Yolda çok ağlamıştım çok üzülmüştüm sabahına bu oldu birde genetik olarak anneannem dayım annem teyzem babam da falan da var 

Ama daha çok stres ve üzüntü etkilediğini düşünüyorum tansiyon gibi stres zamanı çıkan bişey bence yani bende öyleydi 
(824 puan) tarafından
Ah çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm.. aynen ben de stresli bi dönemden geçtim galiba birikimi oldu böyle patlak verdi birden. Çok yorgundum uyku düzenim hiç yoktu belki de ondan oldu. Şimdi biraz daha iyiyim ama yine de doktora gitmem lazım ihmale gelmez
0 oy
(234 puan) tarafından
Canım hergun mu oluyor bu yoksa ayda bir tekrarmi ediyo 
(824 puan) tarafından
Yok daha geçen gün oldu 2 gün önce. Bugün biraz daha iyiyim ama eğilip kalkarken başımı yana döndürdüğümde başım dönüyor sadece. O gün duş almıştım kulağıma su kaçtı ondanmı oldu bilmiyorum
0 oy
(301 puan) tarafından
Eşim vertigodan çok çekti ise gidemez oldu tedavisini bulamadık ama KBB doktoru kafasina bı kaç hareket yapmıştı öyle kristaller yerine oturur demişti onun harici hap verdi mide bulantısı baş dönmesi için şuan çok şükür iyi ama ara ara tutuyor ilaç kullanıyor 
(824 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah. Bende KBB uzmanına gideceğim umarım hareketlerle düzelir benimki de.
(301 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 190 göst.
1 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buket0606 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 371 göst.
6 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 75 göst.
0 oy
4 cevap 106 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kubra_87 (453 puan) tarafından soruldu

382,745 soru

11,458,016 cevap

35,041 kullanıcı

...