0 oy
1,409 göst.
Aile kategorisinde (133 puan) tarafından
Kızlar kocamla 3 senedir ayrı uyuyoruz beyfendi yatakda bende koltukda uyuyorum toplasan 2 ay aynı yatakda uyumamışımdır kıskandı kavga etse yatağa koymadı rahatsız oluyormuş bemde öyle yaptıkdan sonra hiç uyumadım ama yani bende eşimle uyumak sarılmak isterdim 

56 Cevaplar

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ben çok horladığı için eşimi misafir odasına gönderiypeum bazen çünkü uykum çok bölünüyor hanşre onu dürtmektwn o da düzgün uyku uyumuyor akıl sağlığımız için gönderdiğim oluyor ama sizin durumu bilemedim si neden koldukta yatıyosunuz omgitsin yatsın madem öyle
-Reklam-
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Evli eşler zaruri bir durum yoksa belli bir müddet ayrı yatıyorsa ve bir diğerinin gönlü yoksa bu duruma melekler ayrı yatana lanet eder ve zaten bir süre sonra nşkah düşer diye biliyorum yanlışsam pardon ama artık nikahlık durumunuz bile kalmamış işini gör git resmen adam eve işini görecek birini almış saçmalık yani ben bir gece hastanede yattım eşim evde kızımla kalmak zorunda idi adam ağladı ardıma çok yanlış durumdasınız
0 oy
(5,383 puan) tarafından
Ayrı yatacaksam neden kocam 
0 oy
(6,680 puan) tarafından
O gitsin yataktan sen niye gidiyor sun acaba 
0 oy
tarafından
İki yıldır ayrı uyiuorom kızım üç yaşında bir yaşına kadr besite uyudu snra benle uyudu evim yedinci kattaydi camlara çıkardı eşim korkuurodi evinde taşıdık yatak almiyro Alaçam dyor bakalım ne olacak ayrı yatyiir kaç kere dedim rızan yok hakkımı helal etmiyorum öyle ölürsen hesabını görürsün ahirete çok günah dye ee kız ne olacak dyor yerde yatağını kurdum kaçtı odaya 
0 oy
(743 puan) tarafından
Bekar kalsaymış öyle saçmalıkmı olur niye evlenmiş 
0 oy
(298 puan) tarafından
Valla canım saçmalamayin bi zahmet öyle evlilik mi olur sex yapmak için mi bir araya geliyorsunuz sadece . 
(133 puan) tarafından
Oğlum var bir tane
(298 puan) tarafından
Olsun tatlım karı kocasiniz ayrı yatmak hiç olur mu araya soğukluk girer
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bu nasıl iş böyle çocuğun varmı şahsen çocuğum olmasa benimle ayrı yatan kocaya karilik etmem bı gururum var hatta mahkemeye versen ağır suçlu sayılır 
0 oy
tarafından
Yok artık daha neler duycam. Hiç ayrı yatmadım. Sadece kızım gece çok ağlayınca bir kaç saatkizimin yanında uyuya kalıyorum gece.

Onun dışında hiç ayrı yatmadım. Ne lohusayken ne hastayken
0 oy
(3,625 puan) tarafından

Rahatsiz oluyosa kendi gitsin yatak odasini benim babam aldi koltuklari o aldi gitsin yatsin derim :)))) ki ayri yattigimiz oluyo suan hamileyim sicak zaten kanepede yatar. Bide ikimiz de horluyoruz ben hem hamilelik hem kilodan o da kilo aldi evlenince :D 

0 oy
(49,835 puan) tarafından
o is icin omu geliyo sen mi gidiyosun ne sacma ha biz ayri yatiyoruz cocuktan dolayi kizims bensiz uyumuyor
0 oy
(4,272 puan) tarafından
Oğlum çok geç uyudu eşim de ben salonda uyuyum zaten şurda 4 saat sonra kalkcam sabah size de ses olmasın dedi hayır öyle Bi dünya yok yürü çabuk yatakta yat dedim halbuki bende 4 ten aşağı yatağa giren insan değilim ama evliyiz yahu ayrı yatmak hele hele bunca sene ne demek ya peki beraber oldugunuz zamanlar naısl olıyor seni Bi süreliğine yatağa kabul edip sonra yine git mi diyo nasıl kendine bunun yapılmasına izin veriyorsun aklım almadı hayır bide koltukta uyuyosun yazık ya o uyusun bari a.yı h.ödük
0 oy
(2,056 puan) tarafından
Dinen bile erkek eşini yataktan, evden atarsa, istemezse nikah düşüyor. Eşimle bizde çok kavga ederiz ama genelde yatağı terk eden o olur. Rahatsız oluyorsan sen git koltukta yat diyin. Bu kadar alttan almayın bu erkekleri 
0 oy
(1,829 puan) tarafından
Cnm ztn eş demek birlikte beraber herşey demek eşinizle birlikte mi yatiyorsunuz demek yerine tabikide çoğu çift eşiyle birlikte yatıyor eşinden ayrı yatan var mı diye bir başlık yazabilirdin
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Ben doğum yaptığım için Annemin yanına geldim Bana yardımcı olsun diye eşim şehir dışında şu an yanımda olsa ona sarılıp uyusam diye can atıyorum kocam da aynı şekilde Hatta 17 saatlik uzak bir yol olmasına rağmen gelmeyi planlıyor Siz yan yanasınız ama ayrı yatıyorsunuz Madem rahatsız oluyorsa o zaman 3 kişilik yatak yaptıracak özel veya çift kişilik yatağınızın yanına bir tane küçük tek kişilik yatak koysun alternatif üretsin seni koltukta yatırıyor Bir de bari kendi koltukta yatsaydı bu şekil evliliğinize de zarar verir romantiklik vesaire her açıdan bir an önce bu konuyu eşinle Konuş bir alternatif çözüm bulun
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Bende başlığı okuyunca dedim kocamla uyuyarak yanlıs bir şey mi yapıyorum felan :D biz tartisincs kendisi bni sinir etmek için yastığı alıyor bn giderim rızam yok burda yatmana derim bazen çok sinirliyse gene huylar ama şuana kadar maksimum 3 kere ayrı yattik göreve gittiğinde evde hiç olmuyor zaten bide öyle ama istezdim bnde 3 yıl boyunca eşim beni istemiycrk felan zaten çok alınganım çok kırılırdım 

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 329 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Nur343746 (2,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 612 göst.
0 oy
56 cevap 725 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1111 (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 734 göst.

397,152 soru