0 oy
285 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,230 puan) tarafından
Uyku tutmadi sorayim bari. Biz evlendigimizden beri alışverişimizi aylik yapiyoruz kalan parayla diğer ihtiyaçlarımızı karşılaşıyorduk. Şimdi bebekle ve arabayı satınca toplu almak imkansız hale geldi. (Pazar arabasiyla gidiyorum :)) haftalik yapanlar nasıl hallediyorsunuz elinizde çarçur olmadan

28 Cevaplar

0 oy
(5,006 puan) tarafından
Evin eksiği bitmiyorki bişey alyrz bişey bityr anlamadım bnde yaw
-Reklam-
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ben kimyasallari aylik alirim veya bitince toplu alirim. Gidalar surekli tukene  seyler oldugu icin haftalik alirim ama mutlaka is donusu yine eksik varsa aliri. Gelirim. Kisaca eksik bitmez
0 oy
(15,325 puan) tarafından
Biz hiç aylık yapmadık 5 yıldır 3vliyiz. Hep ihtiyaç oldukça aldık. Şimdi zaten evimizin altında market var. Eşim her gün eve gelmeden sorar ben de alınacaklari söylerim. O getirir . 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ne haftasi nerdeyse gunluk yapioruz. 
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Kuru gıda 2 haftada bir ama diger ihtiyaçlar her hafta gören aylık sanır evde çocuklar oluca çabuk tüketiyoruz öncelerinde bende giderdim ama havalar çok sıcak ve bunalıyorum çarpıntı oluyor diye eşim gider ama haftalık alırız herşeyi 
0 oy
tarafından
Aylik yapıyoruz bir otururken haftalık yapardık bazen 3 gün dayanirdi asla birsey yetmiyor ve insan daha çok stres oluyor yaa 

Ayrı eve çıktım bebek arabasına dolduruyoruz eve getiriyoruz marketler ztn yani başımızda 
0 oy
(762 puan) tarafından
Biz yıılık yaparız herseyı fazla fazla alırız gelecek seneye kadar kafamız rahat i
(2,230 puan) tarafından
Oo ben öyle yapsam taksi tutmam lazim :)
(762 puan) tarafından
Valla dun yaptık arabanın arkası şöktu resmen
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ben aylık alırım toplu, sonra birde haftalık alıyorum 

Mesela aylık etimi,  tavuğumu, balığımı, yag, çay, deterjan gibi şeyleri alırım. Hastalıkta sebze ve süt, yoğurt gibi şeyleri alırım. Dün gittik hatta, 2.400 tuttu toplu 1.200 et tuttu geri kalan evin ihtiyacı tabi yag, çay filan vardı. Artık haftaya giderim:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 188 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 137 göst.
7 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 215 göst.