0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (421 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bi kaç gündür sizlerden rica ediyorum evinizde olabilen pepsi lipton ne bileyim cips şifresi görmezden geliyosunuz neden acaba çöpe atmadan önce bi resim çekmek zor geliyorsa saygı duyarım siz kullanıyorsanız yine saygı duyarım ama bi rica ediyorum bazıları yok insanlar enayi mi kendimiz kullanırız sana niye atalım ablacım o içindeki pislik sana yeter senden rica eden yok ben sadece insanlardan rica ediyorum buraya kadar okuduysanız da teşekkür ederim herkese hayırlı günler

Bu vesile ile evinde siyh kapak beyaz kapak pepsi olan varsa 1.5 litre altın kapaklı ice tea olan varsa. Veya cipslerin içindeki çıkan beyaz şerit veya nutella olan varsa bana mesaj atmasını rica ediyorum.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

+3 oy
(1,887 puan) tarafından
İyide senin derdin hep şifre. Yani insanların tepki vermesi de gayet normal. Yakınman da saçma. Kimse vermek zorunda değil ilgilenmek zorunda değil bu durumla. 
-Reklam-
+2 oy
(397 puan) tarafından
Canım tamam seni anlıyorum ama buradaki çoğu kadın bende dahil uygulamalardan yaptığımız interneti kullanıyoruz ve burda dertlesiyoruz bilgi alıyoruz ama sen hep buradan internet yapabilmek için post açıyorsun ya da o postlara yorum yapıyorsun o yüzden sana öyle yorum yapmış olabilirler asla haklılar demiyorum ama sadece o niyetle kullandığın için o tip yorumlar alabilirsin 
+1 oy
(1,911 puan) tarafından
Bence bu şifre isteyen postlar direkt kapatilmalı 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Dün seda atmıştı almadılarsa nickname Meksikalı 
0 oy
(12,486 puan) tarafından
İsteyen atar istemeyen atmaz bu konuda sitem etmemelisin. 

Diğer konuya gelecek olursak haklısın kimse kimnin gırtlağına yapışıp şifre istemiyor enayilik ile alakası nedir tuhaf 
0 oy
(421 puan) tarafından
Vallahi kimse kusura bakmasında kendi kullananlara sözüm yok geri kalan kimsede bişeye faydalı şeyler paylaşmıyo kusura bakmayın al biri rüyasını yazmış bir paragraf taksiciye 500₺ istedi kaçırdı beni diğeri belki kadın değil yalandan cinsel fantezisini yazmış başkası dedikodu postu var orda 200 kadın var o yüzden kimse bana duyar kasmasın lütfen postumun altına
0 oy
(119,153 puan) tarafından
neye yariyo bu sifreler bacim olsa verrimdr yokki bende
(421 puan) tarafından
İnternet yapıyorum canım ya ondan
0 oy
(4,095 puan) tarafından
Yani konuyu bilmiyorum ama sadece internet istediğin için böyle davranmış olabilirler. Bedava internet noktası bellemişsin burayı :)
(421 puan) tarafından
……)))

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 239 göst.
0 oy
3 cevap 73 göst.
0 oy
6 cevap 112 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kubra_2101 (1,872 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.