0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (421 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar bi kaç gündür sizlerden rica ediyorum evinizde olabilen pepsi lipton ne bileyim cips şifresi görmezden geliyosunuz neden acaba çöpe atmadan önce bi resim çekmek zor geliyorsa saygı duyarım siz kullanıyorsanız yine saygı duyarım ama bi rica ediyorum bazıları yok insanlar enayi mi kendimiz kullanırız sana niye atalım ablacım o içindeki pislik sana yeter senden rica eden yok ben sadece insanlardan rica ediyorum buraya kadar okuduysanız da teşekkür ederim herkese hayırlı günler 

Bu vesile ile evinde siyh kapak beyaz kapak pepsi olan varsa 1.5 litre altın kapaklı ice tea olan varsa. Veya cipslerin içindeki çıkan beyaz şerit veya nutella olan varsa bana mesaj atmasını rica ediyorum.

notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

1 cevap

+1 oy
(6,245 puan) tarafından
2021 den beri açtığın tek post şifre postu olduğu için tepki alıyor olabilirmisin?
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy