0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (3,421 puan) tarafından

Evet anneler telasimiz Başlamış bulunmakta rabbim cicuklarimiza zihin açıklığı versin ayaklarına taş değmesin inşallah 3 .sinifiz ama heyecanımız full :D

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amin Hayırlı olsun abla darısı başımıza ☺
(3,421 puan) tarafından
Aminn canım benim
-Reklam-
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Kizim bu sene lise 1

Asiri stresliyim Allah korusun hepsini, iyilerle karsilastirsin.
(80 puan) tarafından
Benim de hep duam bu şekilde iyilerle karşılaştırsın rabbim
(3,421 puan) tarafından
Dışarda hayat cidden çok zor rabbim kötü insanlarla karsilastirmasin kuzum
(80 puan) tarafından
Amin amin onlar bizim herşeyimiz
(1,554 puan) tarafından
Amiin sagolun kizlar
0 oy
(80 puan) tarafından
Amin inşallah başarı onlarla olsun bizde 3.SınıfıZ yeni kardeşi oldu 3 aylık yaz boyu alıştı ona özlerim diye diye gitti abimiz
(80 puan) tarafından
Amin hep böyle sevsinler birbirlerini duam o sizin de abiniz tez zamanda bitirip döner inşallah rabbim korusun
(80 puan) tarafından
Ev hemen sessiz kaldı zaten alışmışız sese
(1,189 puan) tarafından
Amin cnm hepimizin çocuğunu Allah kötülüklerden korusun aynn sesede alismism ev sesiz çok yardımcı oluyordu bana hamileyim şimdi tek başıma yapacağım
(80 puan) tarafından
Aa o yönden benim oğlumda çok yardım ediyordu hakkını yiyemem bebeğimin
(1,189 puan) tarafından
Valla kıyamam ya herşeyi yapıyordu bana ağır işler hariç evi girgirla derdim yapardı yastıkları düzelt kardeşine biraz bak şunu getir bunu getir ay oğlum çok yardımcı oluyordu Allah razı olsun ondan ya hep dua ediyorum
0 oy
(2,900 puan) tarafından
Tüm öğrenci ve öğretmenlerimiz için yeni dönem hayırlı olsun inşallah,Allah yardımcımiz olsun maraton başladı:D
(3,421 puan) tarafından
Amin amin canım Allah zorlarini kolay etsin yavrularimizn
(2,900 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Ay bizde ikinci sınıfa çocuktan çok heyecanlıyım kazamiz mübarek olsun ne kavgalar olacak ders çalışmak için ödevler için ay şimdiden sitres bastı 
0 oy
(48,704 puan) tarafından
aminn canim 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Amin inşallah bizde 2.sınıfız 
0 oy
(1,508 puan) tarafından
Ay hemde ne telaş 6: 50 geçe uyandırıldım ya bizde 3. Sınıfız Allah'ım zihin açıklığı versin inşallah 
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Anaokuluna bıraktım az önce :D çok sevdi inşallah böyle devam eder

0 oy
tarafından
Allah bütün çocuklarımıza zihin açıklığı versin Allah utandırmasın bol başarılı seneleri olsun inşallah aminnnnn 
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Amin amin inşallah ❤️Bı lise bı ortaokullu anası olarak bugün uyuyamadım heyecandan yeni okullar yeni çevre Rabbim iyilerle karşılaştırsın bütün cocuklarimizii:kissing:

0 oy
(2,117 puan) tarafından
Benim oğlumda üçüncü sınıf sabah rutinimiz başladı kardeşi ile onu giymicem bunu giymicem ben giydiririm o soyunur Allah sabır versin ödev mevzusuna zaten hiç girmiyorum kalbim kaldırmıyor 
0 oy
(347 puan) tarafından
Hayırlısı olsun darısı kızımın basina daha çok var aslında düşündükçe ben şimdiden heyecanlaniyorum
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Amin 

Birde bana sor:)) benim biri anaokul biri ikinci sınıf 
0 oy
(989 puan) tarafından
Bende çok isterdim ama en büyüğümüz 3 yaşında daha ilk okula başlamadık düşünmesi bile çok heyecan verici 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Biri 2. diğeri 5. Sınıf canım amin inşallah bu yıl bizi birde bursluluk heyecanı sardı 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 148 göst.
6 Eylül 2021 Aile kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 167 göst.
31 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 237 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu

380,457 soru

11,391,281 cevap

34,899 kullanıcı

...