0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Herkesin halini hatırını sayan ben herkesin doğum gününü kutlarım durum dahi atarım bugün doğum günümdü karşılık için değil ama kimse ne yazdı ne kutladı hatırlamadı bile iyi ki esim var gerçekten insanın annesinden babasından eşinden başka herkes yalan 

9 Cevaplar

+4 oy
(13,821 puan) tarafından
Simdi yazinca kotu oluyoruz ama soylemeden edemicem oncelikle dogum gunun kutlu olsun .esinin kutlamasina da sevindim ama esinle ilgili postlarini hatirliyorum cok.mutsuz oldugunu surekli omun keyfine gore davrandigini en onemlisi sureklinherkwsin icinde seni azarladigini ...yani kutlamadan ziyade ins bunlar duzelir canim .ayrica dshs gun bitmedi belkide seni seven deger veren insanlarin surprizleri vsrdir
(15,823 puan) tarafından
Oooo senin yandaslarina gelene kadar ☺️☺️☺️Çiftlik sanıp at kosturanlara baksınlar önce
Ben yorumunda hiç bı art niyet göremedim kimse kusura bakmasın noktaa.........
(2,586 puan) tarafından
:))) güldüm ya . Senin bazılarına arka çıktık dediğin insanlarla bizim şahsi sorunumuz bile olmadı. Şahsen kimseyle problem yaşamadık sadece yanlışa yanlış dedik senin gibi çanak tutmadık dürüst olduk. Cok yanlış yerde doğrucu Davut olmaya çalışıyorsun o yüzden de olamadın şu an :))) kimle kankayim, kankama nasıl davranırım bunun icazetini de senden alacak değilim.  Ama üzülme zamanla sende büyüyeceksin nerde ne konuşulur ogreneceksin yavrucak
(13,821 puan) tarafından
Aman bosver herkes kendi gibi saniyor herkesi ...insanlar degisik
tarafından
Yaşlı yaşlı bana öğüt verme senin ögütün anca sen kanarsın otur dizini kır yorma gözlerini
tarafından
Huzur evi orada git hadi durma
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yarında benim var bakalım :ermm:

tarafından
Şimdiden mutlu yıllar dilerim
tarafından
Seninde doğum günün kutlu olsun cnm
(1,199 puan) tarafından
Mutlu yillar ikinizide bacilarim
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsunnn nice yaşlara :) yarın da benim eşimin doğum günü bakalım heyecanlıyım kutlamak için :)
tarafından
Ne güzel çok sağ ol
0 oy
(7,380 puan) tarafından
annrm babam kutladı eşimde ama diyer akrablar kutlamadı eşimğn aldığı pastayı atım öyle görüp dedi bazısı 
tarafından
Aman çokta tın sanki boşver
0 oy
(4,661 puan) tarafından
İyi ki doğdun canım nice mutlu yıllar dilerim Perşembe benim bakalım ne olacak 
tarafından
Mutlu yıllar dilerim canım teşekkürler
(4,661 puan) tarafından
Bende teşekkür ederim canım
0 oy
(1,332 puan) tarafından
Daha gün yeni başladı dur bakalım akşama çok var daha belki akşama süpriz yaparlar pişman olursun dediklerine 
tarafından
Bizde şey olur canım saat gece 00.00 olur mesaj atılır shshshs yani çok önemi yok bu saatten atmasının ne bilim aman
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Doğum gününüz kutlu olsun sağlıklı huzurlu nice mutlu yıllara ♥️ ama şunu şanslı birisin demekki ama eş kimi için öyle olmaya bilir eşinden başka değil evladından başka herşey yalandır bazı şeyler gelip geçici buna eş de dahil başka birini bulabilirsin zamanın ne göstereceği belli olmaz ama evlat farklıdır.. Allah daim etsin mutluluğunuzu inşallah sevginiz bitmez hiç bir Zaman 
tarafından
Aynen öyle kuzum çok teşekkür ederim
0 oy
(748 puan) tarafından
Hep öyle olur zaten. Çünkü insanlar biraz nankör genel olarak konuşmuyorum ama çoğu öyle.  Iyiiiikiii doğmuşsun nice senelerin olsun canım 
tarafından
Evet canım ya çok sağ ollll♥️
0 oy
(736 puan) tarafından
Kimseninkini kutlamam kimseye ederinden fazla deger vermem kimsen karsilik bekleyecegim seyler yapmam yaparsam beklerim beklersem uzulurum oyuzden mumkun mertebe uzagim insanlardan yakinladmadan cocuklarim esim babannem babam benim icin yetiyo onlarda kan bagim var oyuzden yoksa dusunmezler bilmez bile kac yasimdayim esimde kutlmaz esimde bircok seyi bilmez unutur ama bakalim evlilik yil donumunuz 1 ekim hatirlicakmi bakalim
tarafından
Katılıyorum canım

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 227 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 719 göst.
18 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 498 göst.

379,744 soru