0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından
Zaten kötü durumdayım bebeklerim ikiz riskli bir hamilelik geçiriyor um.2, dk dışarıya çıksam kadınlar yok şunun bebegi erken doğmuş ölmuş yok benim bebegim downlu dogdu yok benim tanıdığım çocuğu engelliydi benimi buluyor ya bunlar sonra düşün düşün artık basım ağrıyor 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız niye uzuluyosun bişey diyen varsa ayy çok yazık Sizde baya bir oksijen israfısiniz oysa de geç bende hamileyim bu arada.
(69 puan) tarafından
Allah bağışlasın seninkinide haklisiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
E kız bunlar senin hamile olduğunu nerden bilsin yada tanıdık değilse konuşmaları normal
(69 puan) tarafından
Karnımdan belli ediyor cnm
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Aslında onların bildiği teselli şekli o. Bak başkaları da var böyle demeye getiriyolar. Sen anlatma kimseye hamileliğini en iyisi o olur. İnsanlar destek olmak nasıl olur çok bilmiyorlar açıkçası. 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
En başta Allahın berdiği can hertürlü kabulüm de ki kafanda ki kuruntular bi bitsin.  Hepimiz sağlıklı isteriz ama kime nasıl vereceğini Allah biliyor milletin iki lafını kafana takıp hayatı zindan etme kendine hem belki bilmiyorlardır hamile olduğunu sağlıkla al kucağına canım
(69 puan) tarafından
Hamile olduğumu da bliyorlar aslında ama.haklısınız böyle yaptıkça zman geçmiyor cnki
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Ee bunlar olan şeyler hepimizin başına gelebilir. Ama gelebilir diye kendimizi yiyip bitirmiyoruz. Böyle şeyleri takmamayi senin ogrenmen lazım. Bırak ne konuşursa konuşsun millet 
0 oy
(1,958 puan) tarafından
Hahaa boşver takma canım öyle zevk alıyorlar benim karşı komsumda ben hamileyken beni görür görmez doğumunu anlatıyordu yok ben doğumda ölüyordum çocuk tersten geldi şöyle zor böyle zor ölümden döndüm de durduk yere bana ne bu bilgiden ,hiç duymazdan geldim senin başına kötü şeyler geldi diye otuz yıl önceki doğumda benimde mi gelecek 30 yil öncekinle aynımı sanki tip, şimdi çok ileri büyük ihtimal ikiz bebek olduğu için sezaryana yönlendirirler seni ben sezaryan oldum hiç de zorluğu yoktu ,basitti gayet pozitifim girdim ve çok kolay oldu arka arkaya ağrı kesicilerim geldi ne ağrı bildim ne acı ,kimseyi kulağına takma canım pozitif şekilde doğumuna gir boşver sen eskileri öyle anlatmaktan zevk duyuyorlar sanki öyle doğum abartılacak birşey değil ya canım ertesigün ben sezaryanli halimle kalktım herşeyimi yapabiliyordum hastanede aşağıya ultrasona götürdüm bebeği  düşün yani 
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Canim bunun hamilelikle alakasi yok maalesef butun insanlar boyle herseye bir kulp takiyolar hep insanin canini sıkıyolar tabiki hamilelik doneminde daha dikkatli davranmak gerek ama sen allah guven 
0 oy
(826 puan) tarafından
Çünkü insanlar mal. Takılma boşver. Biri bir şey dersede ben bu konuları konuşmak istemiyorum bana anlatmayın de ortamdan uzaklaş 
0 oy
(111 puan) tarafından
Bende 3. Cocuguma hamileyim akrabalarım var herkesten önce herseye burnunu sokan 2 tane cocugum var simdi bunlarda ikiz olunca başladılar yok 4 cocukla napcan yok senin yasindakiler yeni evleniyo sen ha bire doguruyosun demeye öyle cok sinirim bozuluyor ki etrafımda hamile olduguma sevinen bi akrabam bile yok yaaa hepsinden nefret ediyorum yüzlerine bakasım gelmiyor
0 oy
(11,298 puan) tarafından
Aman tek doğuran tek bilen onlar saçma sapan şeyler söylemekten hiç çekinmezler sen kulaklarını kapa canım rabbim hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin yarın doğarlar bu sefer yok şunun bebeği şu kiloda olmuş bunun bebeğinin boyu soyleymis söylerler de söylerler takma kafana
0 oy
(697 puan) tarafından
Herseye burunlarını sokmaya merakli oldukları için 
0 oy
(6,011 puan) tarafından
Çünkü gerizekalılar. Duymamaya çalışın 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 399 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 311 göst.