0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (328 puan) tarafından

arkadaşlar arada bi karnımın içi mi desem karnımın sol alt tarafı arada bi içi ağrıyor sanki küçük abdestinizi tutar biriktirirsiniz ya ona benzer bi ağrı affınıza sığınarak söylüyorum eşimle ilişki içindeyken ağrı yapıyo sonra geçiyo. bu ağrıyı yaşıyorum şu an karnım da şişti biraz nedir acaba bu ya

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğruluğu nedir bilmiyorum ama parmak uçlarında durabiliyorsaniz apandisit değildir. Bide ayağını soğuk suya koyabiliryirsan değil diyorlar dene istersen bı canım 
(328 puan) tarafından
ikisinide yapabiliyorum cnm sezeryan olmustum bi tane bebegim var 1 yasina girecek sezeryan olmustum sezeryan kesiğimin sol tarafi ağriyor
-Reklam-
0 oy
(227 puan) tarafından
Apandist sağ tarafta olur kuzenim ameliyat olmuştu ordan biliyorum bence bir kadın doğuma gürünün yumurlıklarda kist olabilir ablam da var çünkü inşallah kötü bir şey yok ama tedbirli olmakta fayda var Allah şifa versin 
(328 puan) tarafından
bi tane bebegm var sezeryan oldum sezeryan kesiğimin sol tarafi ağriyorbelle bastirdigim da anlatabilmisimdir umarim
(328 puan) tarafından
kist sonradan oluşabilir mi ilk bebegime hamileyken doktor kist yok demisti
(227 puan) tarafından
Ablamın yumurtalıkların da  kist vardı sol tarafı ağrıyordu illa vardır demiyorum tedbir amaçlı doktora görünün bence

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 243 göst.
30 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra2607 (289 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...