0 oy
697 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından

image

Kızlar boş şeyleri kafana takma demeyin çünkü taktım bir kere :) 32+2 haftalık hamileyim ve 9 kilo aldım gören herkes karnın çıkmamış bu haftaya göre az falan diyor. Normalde sevinirim buna ama bebeğim de haftasına göre zayıf olduğu için kafaya takıyorum.

30 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından
Yani ideal bence
-Reklam-
0 oy
(1,070 puan) tarafından
İc karnın geniştir belki milletin dediğine bakarsan sürekli konuşurlar 
0 oy
(968 puan) tarafından
 sa saglim kucagina al inşallah boşver hiç takma benimkide hiç yoktu hamile olduğum belli bile degildi  son 8 aya girdim son haftalarda bı kilo aldım anlatamam hiç takilcak bişey değil zaten bir sorun olsa doktor soyler
0 oy
(261 puan) tarafından
Ben doğuma bu şekil gitmiştim 38 haftalıkken  :) takma kafana tam yerinde bence 3 kg doğurmustum
0 oy
tarafından
Bu haftadan sonra artık hızla büyür annesi benimde karnım hiç büyümüyor nesela giren hamile olduğumu bile anlamaz okadar diyim sana iç karın mi geniş diyorlar öyle bişey varmış seninde öyledir muhtemelen 
0 oy
(731 puan) tarafından
Aslında normal görünüyor her hamile kadının karnı kocaman olacak diğe bişey yok ki yapıya bağlı 16 haftalık hamileyim bebek daha küçücük kendimi götüremiyorum davul gibi oldum ablamın karnı karpuz kadar Dı 36 haftada doğum yaptı bebek 3.700 kilo doğdu takma kafana bide karnını tişörtün altından çekseydin keşke kuzum çünkü buraya yüklenen resimler normal googleden de çıkıyor sonra sıkıntı olmasın sana sağlıkla al bebeğini kucağına inşlh :) 
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Bundan sonra alacaksın kuzum merak etme muz dondurma yumurta bu tür şeyler ye bebiş gelişsin
0 oy
(444 puan) tarafından
Ben 30 kg aldım bebeğim 3.600 kg doğdu :') alınan kg ile bebek kilosu bence birbirinden bağımsız. Ve bence annenin vücudu bebeğin kilosunu en kolay doğurabileceği şekilde tutuyor. İriysen bebek iri, minyonsan minyon doğuyor. Sağlıkla gelsin yeterki ♥️
0 oy
(320 puan) tarafından
Benim son aylarimda karnım çıktı hatta bol giyindigim icin kimse hamile olduğumu anlamiyordu aşırı büyük değildi ama küçükte degildi sizinkide normal haftasına göre 
0 oy
tarafından
Zayıf olsun sağlıklı olsunda benim 2 buçuk dogdurlar kısa sürede toplandilar
0 oy
(3,183 puan) tarafından
Allahtan başka ne istiyon kız çıkmasın işte :))) 
0 oy
(121 puan) tarafından
Aynen haftana göre küçük görünüyor iç karın diye bir şey yoktur bizim cahil insanlarımızın uydurmasıdır bunu söylemek istedim bebeğin sağlıklı ise küçük büyük fark etmez ki sağlıklı olsun yeter ki doğunca eözirirsin toparlanır sen dert etme yeter ki sağlıklı olsun hem daha kolay doğurursun 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Ben şuan dokuz aylığım 38 haftaligim kimse inanmıyor o ayda olduğuma cnm hep karnım daha küçük duruyor 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Ya millete bakma sen iç karnın geniş benimde oyleydi doğuma girdigimde karnim bu kadardı herkes ne biçim hamilesin flan derdi 59 la hamile kaldım 61 buçuk ile doğuma girmistim bebeğim 3230 gr dogdu 38+1de yani ben bebeğin kilosu ile karnın büyüklüğünün alakası olduğunu düşünmüyorum 
0 oy
(899 puan) tarafından
İç karnınız geniştir istedikleri kadar göbeğin küçük desinler iç karın geniş olduktan sonra çok çıkmaz
0 oy
(777 puan) tarafından
Benim karnımda küçük herkes çok şaşırıyor nasıl 35 haftalık hamilesin diye bebegin kaç kilo şu an benimkide zayıftı son ay iyi kilo alır sen muz kaşar badem fındık yumurta yoğurt falan bol bol ye alır o kilo
0 oy
(390 puan) tarafından
Bebegin suyu ve kilosu iyimi iyiyse takma kucuk gorunuyo evet ama dedigim gibi suyu kilosu iyiyse sorun etmeee
0 oy
tarafından
Benim komsumda 33 haftalikti ya hic yoktu 35 den sonra bir büyüdü anlatamam büyür sen canini sıkma
0 oy
tarafından
İlk oglmda bende oyleydim cnm ic karnim genismis herkes hamile gbi deglsn dyordu 
0 oy
(410 puan) tarafından
Çekip buraya atmanın ne anlamı var bu şekilde herkesin dediğine çok takılıyosunuz yaa edepli bir şekilde çek at bari ne insanlar var tövbe Yarabbim!!!!

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 219 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 362 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 293 göst.
28 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Semaaa87 (9 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...