0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar benim birtane kızım var 21 aylık ama eşim istiyir ben istemiyorum inş da hamile değilim çocuklarınizin arasında kaç yaş var merak ettim 

32 Cevaplar

+2 oy
(2,586 puan) tarafından
13 ay. Madden ve manen her durumda anne olarak yetebileceksen yap canım.  Yoksa insana tek çocuk yeter bence . Şu an hersey maddi güç. Hayattaki dengeler hep değişiyor 
(2,586 puan) tarafından
Hayat zor postuna baktım da. Canım yerinde olsam tuplerimi bağlatirim.
Gerçekten ne gerek var ?
(762 puan) tarafından
Benim için kızım yeter ama eşim istiyor ondan gizli korunuyor ama ins hamile değilim
-Reklam-
+1 oy
(7,947 puan) tarafından

Bence sen eşinle sorunlarini halllet öyle çocuk iste dost acı söyler kusura bakma ;)

(762 puan) tarafından
Lütfen saygılı olun kimseyi kovmak hattime değil  kimse  Bedia ettigim yok sadede kinadigi için dedim
(2,586 puan) tarafından
Bak kuzum kimse senin kötülüğün için bisey demiyor ki. Ertesi gün hapı bugün de yarın da alabilirsin atılabilir yani. Gebelik ihtimalini olduğunca düşürür.  Burda kimseye beddua etmene yada kötü bisey demene gerek yok doğur yani kime ne ? 10 tane yap bunları gören çeken sensin canım.
(762 puan) tarafından
Dediğim gibi abla istemiyorum maddi olarak zor durumdayım kimse kimsenin içini bilmiyor kesinlikle istemiyorum Perşembe günü adet bitti cuma günü yokti cumartesi günü öyle oldu anında hap kullandım dus aldım isteseydim bunlar yapmazdım yine bir ara başım geldi böyle bir durum kalkıp duş aldım hareket ettim birşey olmadı ins yine birşey olmamıştır
(7,947 puan) tarafından
Aman banane ne yaparsan yap, istersen 10 tane doğur yani ben sadece sana söylüyorum uyarmak için hemen başına gelsin bilmem cart curt yazmışsinda neyse ağır konuşmak istemiyorum:D
(762 puan) tarafından
Tşk ederim
+1 oy
(13,821 puan) tarafından
Ah asliii ahhhh ne diyimmmm hakkinda hayirlisi olsun nasilsin peki onca sey arasinda nasil karar verdin
(762 puan) tarafından
İyi deyelim iyi olsun ztn istemiyorum gizli korunuyorum eşimden
0 oy
tarafından
2 yaş 8 Ay.            
(762 puan) tarafından
Güzelmiş küçük bebeginiz Kac aylık
tarafından
Büyük 5 yaş
Küçük 2 buçuk.
3e hamileyim henüz
(762 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ins
0 oy
(7,447 puan) tarafından
1,5 yaş var iyi ki böyle olmuş istedik oldu çok şükür :)
(762 puan) tarafından
Yani kaç yasindaydi  bebeğiniz hamile kaldınız
(7,447 puan) tarafından
9 aylıktı :)
0 oy
(13,866 puan) tarafından
3.5 yaş var aralarinda. 
(762 puan) tarafından
Ne güzel benxe o şekilde istiyirum çok zorlanmoyirsunuz ozmn degilmi benim kızım 21 aylık eşim çok istiyor ama ben istemiyorum zor olur diye
(13,866 puan) tarafından
Zorlanmak ne kelime herkes halime aciyor. Aslinda büyük kizimin kiskançliği olmasa daha kolay olabilirdi ama aşiri kiskaniyor kardeşini. Her gören Allah yardimcin olsun işin zor diyor.
(762 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun benim kızım babasından bile beni kıskanır ☺️❤️
0 oy
(92 puan) tarafından
8-7-3 biri de yolda 15 güne gelir :))
(92 puan) tarafından
Bu son gebelik beni mahvetti gerçekten ama diğerleri öyle değildi hamdolsun.vardir bunun da bir sebebi az kaldı bekliyorum.ama psikolojik olarak kötü düşünme sakın
(762 puan) tarafından
Benimki inan  hamile olduğum aklım gelince oturuo sigara çekiyor o kadar gözüm korkmuş rabim yardımcı olsun ins çok varmı doğumun
(92 puan) tarafından
Hepsi bir olmuyor inanki,eğer düşüncen varsa da ara koyma sinra daha çok zorlanıyor insan hem bakmakta hem dogurmakta.36 haftadayiz eli kulağında
(762 puan) tarafından
Az kalmış desene  beraber oynasınlar isterim ama işte eşim çalışmıyor işi yok ondan dolayı istemiyorum maddi olarak diyirum iş bulsun sonra Allah büyüktür  geçen gün eşimle beraber oldum eşim öyle yapacgi aklım gemezdi bir anda boşalmış bebdebsonra kalkıp iki tane hap kullandım dus aldım hareket ettim şuan seviniyir kızıma diyi annen. Hamile kardeş geliyor ☺️❤️
(92 puan) tarafından
Çocuk rızkı ile geliyor inanki, bak öyle bir şey olduğu zaman bu yazım gelsin aklına,öyle güzel şeyler oluyor ki Rabbim her şeyi bereketiyle katlıyor 2 ye
0 oy
(8,986 puan) tarafından
7 yas var canimm
(762 puan) tarafından
Ne güzel benim eşim istiyir ama ben korkuyorum
0 oy
tarafından
Biri 2bucuk yaş diğeri 8 buçuk aylik
(762 puan) tarafından
Güzelmiş aralar peki zor degilmi
0 oy
(3,389 puan) tarafından
19 ay canım... 
(762 puan) tarafından
Zor degilmi sizin için bebeğiniz kaç aylık
(3,389 puan) tarafından
Suan oğlum 3 kızım 4 buçk yaşında zor olmaz mı ama iyiki de öyle oldu şükür
0 oy
(151 puan) tarafından
9,7,4,4, yaşlarında ve 25 günlük bebemle selamlar
(762 puan) tarafından
Allah bağışlasın 5 bebeğiniz mi aralardaki yaş güzel ama
(151 puan) tarafından
Yok canım benim ikinci evliliğim eşimin eski eşi vefat etmiş ondan iki oğlumuz var benimde iki kızım vardı şimdiki esimlede yeni bebegimiz oldu. Beş çocuk doğuracak kapasite yok bende üçlü yeter :)
0 oy
(1,189 puan) tarafından
İlk oğlumla ikinci oğlumun arasında beş yaş var şimdi hamileyim bunla kcuuk oğlumun arasında iki buçuk yaş olacak 
(1,189 puan) tarafından
Daha gelmedi bebiş cnm 38. Haftaligim bilmiyorum nasıl olur ama zor olacagi kesin
(762 puan) tarafından
Zor olmaz ya ins eşin yardımcı olursa
(1,189 puan) tarafından
Oluyor çok şükür cnm arada yorgunum falan diyor ama bu üçüncü gelince öyle bişey diyecek şansı yok malesf
(762 puan) tarafından
☺️ zor ya gebelik bir yandan doğum bir yanda yardım edecek kimse yokmi yanında el atsalr bazeb
(1,189 puan) tarafından
Yokya gurbeteyim kaynanam gelecek yanıma bı hafta sonra Allah izin verirse
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında, düşünmüyorum bende. 
(762 puan) tarafından
Benimkide 21 aylık bende çok korkuyorum ins hamile değilim
0 oy
(1,715 puan) tarafından

29 aylık oğlum var şuan 17 haftalık hamileyim ❤️ kızım doğduğunda oğlum 34 aylık olacak yani 3 yaşından iki ay eksik ideal diye düşünüyorum ama bakalım beni neler bekliyor :D

(762 puan) tarafından
Benimkide 21 aylık kızım eşim istiyir gözüm korkmuş sağlıcakla kucağına Allah nasip etsin ins almayı
(1,715 puan) tarafından
Amin inşallah canım tşk ederim ❤️ Allah razı olsun ❤️ ben bağlatmak istiyorum o yüzden karar verdik rabbimde nasip etti çok şükür ☺️
(762 puan) tarafından
Rica ederim canım  yaş araliklari normal o kadar zorlanmasin ins ❤️☺️
(1,715 puan) tarafından
İnş canım ❤️
0 oy
(636 puan) tarafından
2 yaş 3 ay var. Inan çok zorlu oluyor yaşları yakın olunca 
(762 puan) tarafından
Doğru vallah işte bende eşimden korkmuş eşim istiyir ama ben istemiyorum kızım 21 aylık diyo fogana kadar 3 yaş olur
(636 puan) tarafından
Tam benim eşimin kafasından :) O da hemen hamile kalmazsın diye diye zorladı. Şimdi de kendisi pişman  :)
(762 puan) tarafından
Geçen gün bizde beraber olduk eşimle ben bilmiyordum çocuk yapacağını birden oldu hemsn gidip iki tane dogum hapı yuttum ins birşey yoktur sonra kalkıp duş aldım hareket ettim niye pişman ki eşin ☺️
(636 puan) tarafından
Dünya da nasibi varsa her türlü oluyo da. Rabbim hayırlı evlatlar versin.
Ikisi de babasına düşkün ilgi istiyolar. Kavga ediyolar. Küçük çok hareketli masallah.Istekleri falan bitmiyo. Bi yere gidince durmuyolar falan Eşim de bu tempoya gelemiyo :))
(762 puan) tarafından
Urasi öyle tabi  amin inşallah canım birbirini kiskaniyorlar demeki kız mı ikiside çocuklar normaldir durmamalri  benimide çok aşırı hareketli
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Ben kardes yapma konusunda baya düşünmüşüm  10 yas var maalesef 
(249 puan) tarafından
Malesef mi çok iyi degilmi nasıl korundunuz bu arada bende öyle istiyorum fikir verseniz
(762 puan) tarafından
10 da çok baya
(249 puan) tarafından
Benim kendi fikrim illa kardeşi de olması lazım değil tabi
(1,583 puan) tarafından
Gözde karaca arada yaş farkı olunca büyüğün okulu  arkadaş ortamı oluyor artık çağımız bilgisayar çağındayız bilgisayar oyunu derken  1 saat bile vakit geçirmiyor hatta odasına bile istemiyor ama yaş  yakın olsaydı enazından birbiriyle oyun oynarlar dı.

Pek korunma yöntemi olmasada geri çekilerek korunduk aynı sekildede devam ediyoruz şimdi
(1,583 puan) tarafından
Aynen yaa çok.fazla hemde yaş farkı
0 oy
(2,119 puan) tarafından
2 yaş 20 gün var :)
(762 puan) tarafından
Zor değil mi
(2,119 puan) tarafından
Dönem donem zorlukları oluyor illa ki. Ama artıları eksilerinden daha çok. Planli değildi, ama iyi ki olmuş diyorum
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Tam 3yaş      
(762 puan) tarafından
Güzel bir yaş
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Benim cocuklarimin arası 13 yaş :) 
(762 puan) tarafından
Maşallah ne kadr çok
0 oy
(1,347 puan) tarafından