0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (175 puan) tarafından
Bebeğim sürekli suluğunu atar yere kirilmayacak bisey lazım chicco sulugu kullanıyordum ama küçük gelmeye başladı 260 ml çok su içiyor durmadan doldurmak zorunda kalıyorum daha büyük bisey lazım ve akıtma yapmaması lazım bildiğiniz varsa link atabilirmisiniz

5 Cevaplar

0 oy
(38 puan) tarafından

Ben evde bardakla veriyorum. Dışarısı içinde şöyle bir sülük aldım çok memnunum

image

(175 puan) tarafından
Bardakla veriyorum alışsın diye ama pipetli bardakla çünkü disarda pipetli evde normal bardak anlayamaz diye batiriyo yerleri oyun oynuyo evdede suluklayiz o yüzden bu yere atsa da kırılmaz demi akıtma yapiyo mu
(38 puan) tarafından
Valla canım akıtma yapmaz ama yere sert bır şekilde atılsa kırılır diye düşünüyorum. 18 aylık bneden sana tavsiye bir süre sen bardakla ver dışarıda pipetli hatta ben dışarıda normal pet şişede de verdim. Öyle kalır uzun süre bardakla su içmeye alışmaz .benim oğlanin eline verince bardağı dokerdi suyu önünde durdum yapma diye defalarca söyledim. Şimdi dokmuyor çok şükür alıştı 21 aylık
(175 puan) tarafından
Evde bardakla verince disarda pipetli suluğu da dikcek kafasına ozaman şu gelmiycek benimki arsız canım yoktan durdan anlamiyo pek
(38 puan) tarafından
Allah yardım etsin bizimkide ilk zamanlar çıkaramadı öyle öyle öğrendi
(175 puan) tarafından
Biraz daha beklemem lazım bardak icin hepimizin allah yardımcısı olsun :D
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bardakla versen evde dışarıda da şişeye alistir cok rahat edersin
(175 puan) tarafından
O şeye geçemedim daha bardakla verince bazen iciyo bazen de eline istiyo eline isteyince dokuyo elini içine sokuyo biraz daha beklemek istiyorum o yuzden
(1,043 puan) tarafından
Ne guzel işte ver eline bardağı.icine dokunsun döksün 1 haftaya öğrenir hem havalar sıcak iken ve cok rahat edersin sonra ki evrede
(175 puan) tarafından
Hava sıcak değil canım soğuk İstanbuldayım ben uzun kollu var çocuğun üstünde de meyve suyu verince falan kötü oluyo ya
(1,043 puan) tarafından
Sen bilirsin cnm benim oğlum 15 aylıkken beri kendi içer şuan 21 aylık icer bardağı tezgaha koyar 10 aylık oglumada hic suluk ile vermedim oda bardakla icer
(175 puan) tarafından
Benim oğlum hayatta gidip de tezgaha koymaz oynar döker dinlemez de arsız biraz bekliycem ben onun icin
0 oy
tarafından
A101den aldım demir çok güzel 
(175 puan) tarafından
Demir olmasın ya ben uyurken yüzüme atıyo benden önce uyanınca
tarafından
Hahahaha o zmn alma cnm ztn görünüşü güzel evt firlatmasi oluyor benimkininde içme yeri biraz sıkıntı yaa
(175 puan) tarafından
Ay bilemedim ne alicagimi
0 oy
(5,627 puan) tarafından
https://ty.gl/q4o3y04wf4

Bunu kullanıyorum çok memnunum oğlum yerden yere vuruyor kırılmıyor. Bir tek bu dayandı 
(175 puan) tarafından
Ters çevirince akıtma yapıyor mu peki
(5,627 puan) tarafından
Hayır yapmıyor
(175 puan) tarafından
Baktimda bunda 6 ay üzeri yaziyo canım 18 aylık için az gelir yani 12 ay üstü olsa daha iyi olmazmı
(5,627 puan) tarafından
Oğlum 23 aylık gayet yetiyor çevremde bunu kullanan 3 yaşında 4yaşında çocuklar var
(175 puan) tarafından
Hmm anladım canm tmm teşekkürler
0 oy
tarafından

Bak cnm bi model atacam bunlar çok guzell tavsiye ederim 

image

(175 puan) tarafından
Cam degilmi bu canım
tarafından
Hayır şeffaf birsey ben dokundum hatta buralarda satılıyor öyle kırılma olasılığı sıfır sert yapısı var ama
(175 puan) tarafından
Sert olması hic iyi değil canım benim için saol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 84 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

379,644 soru

11,364,609 cevap

34,841 kullanıcı

...