0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (4,725 puan) tarafından
Kızım 4 yaşına girecek 3 ay sonra. Bu sene oyun evi yarım gün kreş şeklinde sistem oluşturmuş dedim oraya vereyim haftada 3 gün. Seneye de anaokulu vs olsun dedim. Geçen hafta pzt ilk gündü ve çok mutlu gitti çok mutlu geldi. Çarşamba da öyleydi çıkmamak için 2 dk istiyordu o derece sevmişti.

Cuma günü egzersiz hocaları gelmiş ve kızımın bacağı acımış biraz ağlamaya başlamış evdedir teyzesi falan vardı onlarla oynamak istiyorum demiş. Hadi anladım aklı evde kaldı sanırım dedim. Ama bugün de aynı şeyi yaptı daha 1 saat olmadan gideli annemi özledim eve gidicem diye kendimden geçerek ağlamış aradı öğretmen aldım eve geldim akşam üstü kızdım biraz. Yine ağlamaya başladı kustu arkasından üşüme geldi kustugu için. Ya ben napcam bilmiyorum. Çok sosyal çok girişken bir çocuk normalde. Nazar mı değdi noldu ya napmalıyım? Çarşamba yine egzersiz var diyorum götüreyim kenarda dursun korkulacak birşey olmadığını görsün mantıklı mı bilmiyorum

6 Cevaplar

+3 oy
(1,250 puan) tarafından
Çocuğa neden kızdın böyle yaparsan Allah korusun başına kötü birşey gelse sana korkar söylemez sakın yapma derdini anlamaya çalış belliki orda ya öğretmen lerden yada çocuklardan filan kötü bir şey var ayrıca kreşte çalıştım ve müdür çok kötü davraniyordu 
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Canı acıdığı korktuğu için yapıyor muhtemelen seni yanına alıyorlar ise öyle dene bide 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
cani acımış belli bide nasil tepki verdiler ki cok hassaslar hep bizimle oldukları icin zor alisiyorlar egzersiz dersine sokma 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kızma güzelce konuş anlat destekli şekilde yardımcı ol küçük daha ya ancak alisir

0 oy
tarafından
Kusacak kadar neyden korktu acaba? Oyun evi güvenilir mi?
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Orda yasadigi bir durum etkilemis olabilir. Bence ne oldugunu anlamaya calisin kizmak yerine.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
30 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 235 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.