0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (3,853 puan) tarafından
Azerbaycanda en iyi etki eden qaz damlasi ne?  45 gunluk bebeyim var cox sancisi var 2 damla denedim pek ise yaramadi.gazi oldugu icin sutunude ememiyor kivraniyir agliyir .napicami bilmiyorum.goguslerimde ememediyi icin sisti agriyor.mastit olmakdan korkuyorum oglumda olmusdum cunki cok fena biseydi.oda ememediyi icin agladigi icin mecbur hazr yemeyi aglamadan yediyi icin hazr qidaya gectik .kizim ama biraz eme bildiyi icin sutden kesmek istemiyorum.ama boyle ememeyibde sut birikib jalib mastit olmakdan cok korkuyirum.en iyi etki eden qaz damlasi hangisi? Oglum cok az eme bikdi sonra napsamda emmek istemesi hep agladi gogsumde.simdi bu bebeyimde yapiyor kivraniyir belki qazi olmasa rahat emer diye dusunuyirum

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hiç gaz damlası kullanmadım onlar da sancı yapıyor ben masajla geçirdim . Bak ellerini önce karnında yukardan aşağıya 19 20 defa haifif  baskılı masaj yap sonra sağdan sola doğru tekrarla sonra ayakalrini tek tek dizden bükerekhisiklet sürüyormuş gibi sırayla karnına doğru bastır ben bunu Max,19. Ya geldiğimde çıkardı gazı karnına havlu ısıtıp koyabilirisn çok sıcak olmamasına dikkat et hiç birşey fayda etmiyorsa bir çay kaşığı rezene var doktor zararı olmaz demişti ben verdim kendim de bol bol ictim
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Her zaman ilik banyo yaptir vucudu rshatlasn karnini sicak tut kiraz cekirdekli kemer ve corap varbunlardan alip mikrodalgayla isitrabilirsin ve kimyon rezene anason al kendine tomurcuk.olcak demle ic hem sutun cogalir hem gaza faydasi olur her yemegine kimyon at  oturarak emmiyoesa yatarsak emzir oylede emmiyorsa.kicagnds gezidrerek emzirki  mmeyi.birakmasin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
0 oy
2 cevap 102 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrtnurself. (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 141 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gamzeakarsu (981 puan) tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...